4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Dj Coco Fay - 139 Multi Club
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 25-11-2012, 15:24   #6
FazZi85
www.fazzi85.blogspot.com
  
 
FazZi85's Avatar
 
Dołączył/a: 16 Jan 2009
Miasto: TSA/RT
Postów: 3 408
Tematów: 527
Podziękowań: 3 652
THX'ów: 2 693
Imię: Przemysław
Wzmianek w postach: 2
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 100 (+)
FazZi85 100FazZi85 100

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil FazZi85 na MySpace Odwiedź profil FazZi85 na Facebook Odwiedź profil FazZi85 na Twitter Odwiedź profil FazZi85 na Youtube Odwiedź profil FazZi85 na Last.fm Odwiedź profil FazZi85 na Soundcloud.com Odwiedź profil FazZi85 na Mixcloud
Odp: Dj Coco Fay - 139 Multi Club

Po dłuższej nie obecności z przyczyn takich że wybrać się od miesiąca znajomi nie mogli w tamtym kierunku, więc w końcu jak FazZi okazał się kierowcą, wziął sprawy w swoje ręce i nie ma że boli, bo jest nos do imprezy Zebrałem ekipkę: Pyotrazz, Danio czyli 3typa i 2 panny nowiciuszki i kierunek 139 - Śmigno. Dotarliśmy troszkę późno, bo na północ (ja wolę od początku do prawie końca), miejsca na parkingu brak, choć jakby 2 auta bliżej siebie zaparkowały wbiło by spokojnie jeszcze ze 2 albo i 3, ale nie neguję w to, więc parkowanie gdzieś tam koło naczep tirowych. Ale dobra koniec teraz ważniejsze

Muzycznie poezja, a Uno zmiażdżył system.
LightJockey dobrze oprawę świetlną wkomponował, choć później za dużo strobo (ja tego nie lubię) wolę jak jest bardziej kolorowo, ciepło i klimatycznie, jednak to kwestia gustu.

Gela <3,

07:05 w domu, teraz znajomi będą narzekać na mnie że ich nogi bolą i że pamiątkowe foto z podróży w ramce radaru pewnie będzie.
Amen :D
__________________
FazZi85 jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali FazZi85 za ten post: