4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Nierób na zasiłku przeszedł na... strajk głodowy!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 23-11-2012, 08:39   #27
Eleman
..:: true Member ::..
  
 
Eleman's Avatar
 
Dołączył/a: 27 Mar 2011
Miasto: Mazowsze
Postów: 624
Tematów: 34
Podziękowań: 962
THX'ów: 798
Imię: Grzegorz
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 23
Plusów: 4 (+)
Eleman 4
Odwiedź profil Eleman na Facebook Odwiedź profil Eleman na Youtube Odwiedź profil Eleman na Soundcloud.com
Odp: Nierób na zasiłku przeszedł na... strajk głodowy!

Aha.....Ok.....więc jak nazwiemy ustrój PRL ?? Bo komunizm to na pewno nie był, wg was nie można tego nazwać socjalem, bo prawdziwy socjal musi wyzyskiwać podatkami ludzi pracy, popierać globalizm, dewiacje, itp. wszystko co typowo zachodnie wg mnie......
A tego w PRL praktycznie nie było, a nawet można by powiedzieć, że PRL to wszystko zwalczał. Więc jaki to był ku^*wa ustrój ?!!??!


Cytat:
Napisał JJU Zobacz post
Jeżeli życiowa zaradność to wyscig szczurów to tak. Ja bym poszedł do byle jakiej roboty, byleby zarabiać, a w międzyczasie szukałbym nowej (co robiłem/robię/pewniebędęrobił). No ale jak ktoś woli 37,5 euro/tydzień, a nie 245 euro/tydzień (przy 7h pracy 5 dni w tygodniu), a i tak musi szukać kolejnej pracy to pozdrawiam.
Gardzę ludźmi, widzącymi cokolwiek dobrego w wyścigu szczurów i całym tym bagnie, tyle powiem w tym temacie...

Last edited by Eleman; 23-11-2012 at 08:43.
Eleman jest offline