4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Opolskie [ZAMKNIĘTY] AZTEKA2 (Stare Budkowice)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 18-11-2012, 20:08   #196
dawido92
..:: true Member ::..
  
 
dawido92's Avatar
 
Dołączył/a: 26 Oct 2009
Miasto: Opole
Wiek: 31
Postów: 294
Tematów: 25
Podziękowań: 791
THX'ów: 285
Imię: Dawid
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 25
Plusów: 1 (+)
dawido92 1
Odp: Azteka 2 (Stare Budkowice)

Dj Andree
''Hejka. Więc, tak jak widzicie na koncie AZTEKI, obiecałem poinformować o pewnej sprawie, właśnie nadszedł ten czas. Życie pokazuje że zatacza koło, w tym przypadku jest to jak najbardziej trafne powiedzenie. Wracamy na "stare śmieci". Najbliższa sobota to pożegnanie nocy pod szyldem AZTEKA2, ale nie żegnamy miejsca, jest historia, są wspomnienia i co najważniejsze jest PRZYSZŁOŚĆ. Już śmiało mogę powiedzieć, iż od świąt powitam wszystkich w tym miejscu, w nowym, odmienionym i pełnym energii klubie z pod znaku Pomarańcza Group! Tak jest!. Dodatkowo, takie nieoficjalnie przywitanie nowych właścicieli "Pomarańcza Group" odbędzie się 1 grudnia w Andrzejkową noc. Ale to, tak jak pisałem wyżej będzie nieoficjalne, bo jak sami dobrze wiecie, kluby z pod znaku Pomarańczy otwierane są z wielkim rozpędem i niesamowitą mocą reklamy itp. - a tak będzie od Świąt Więc Ja oraz DJ Dragon, zapraszamy w najbliższą sobotę, do miejsca w którym tworzyliśmy historię, do miejsca które pełne jest wspomnień, oraz co najważniejsze mocne w Przyszłość!''
dawido92 jest offline   Reply With Quote