4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sport Polska - Urugwaj 1-3
Wątek: Sport Polska - Urugwaj 1-3
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 14-11-2012, 22:57   #2
Piaszeczki
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
Piaszeczki's Avatar
 
Dołączył/a: 25 Nov 2008
Miasto: Powidz
Wiek: 32
Postów: 2 096
Tematów: 38
Podziękowań: 6 520
THX'ów: 1 834
Imię: Przemek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 23
Plusów: 26 (+)
Piaszeczki 26
Odwiedź profil Piaszeczki na Soundcloud.com Odwiedź profil Piaszeczki na Mixcloud
Odp: Polska - Urugwaj 1-3

Cytat:
Napisał Konr@do Zobacz post

Dlatego za cholerę nie jesteśmy w stanie zrozumieć, z jakiej paki na boisku pod koniec drugiej połowy pojawił się Łukasz Trałka. Żeby bronić wyniku? Bo Suarez, jeśli będzie chciał, to sam wbije czwórkę? Innego wytłumaczenia nie znajdujemy. Na ławce siedzi trzech przebojowych młodzianów – Teodorczyk, Wszołek i pan Milik, a wchodzi Trałka. Przecież to sparing! Niee, to dla nas niepojęte. Jakiś wyższy poziom absurdu.
No pewnie. Powpuszczać ofensywnych za defensywnych, a skutek będzie przeciwny do oczekiwanego. Co by Teodorczyk, Wszołek zrobili na boisku?? Jak oni ledwo co raczkują w kadrze. A może Trałka był próbowany jako zawodnik wyjściowego składu na mecz z Ukrainą?? W ogóle to zaczynam się zastanawiać czy ludzie to mają oczy i swoje zdanie. Dla mnie Wszołek w kadrze jest po prostu słaby. Niczego ciekawego nie pokazał dotychczas.Jest to chłopak na przyszłość, z potencjałem. Dobrze gra w Polonii, ale kadra to 2 poziomy wyżej. No ale ludzie słuchają tego co komentatorzy powiedzą i media wykreują.


Lewandowski? Żenada. Polskie media mówią że to zawodnik klasy światowej. Takim zawodnikiem to jest właśnie Suarez. A Lewandowski? . Ja widziałem na boisku gościa który nie wie co to znaczy grać w kadrze narodowej. Sam Boniek to kiedyś powiedział. Trzeba tak grać żeby wiedzieć że nic wiecej nie mogło się zrobić. Różnica pom. nim a Suarezem jest taka że dla Urugwajczyka niema straconych piłek. A jak Robercik zobaczy że piłeczka jest za daleko to już się nie cofnie, tylko liczy że ktoś za niego naprawi błąd.


Najlepszy gracz na boisku? Suarez oczywiście.
Najlepszy polski gracz? Obraniak. Nie tylko za bramkę tylko za chęć rozgrywania piłki, dobre dośrodkowania, dużą aktywność w grze.
Najgorszy gracz na boisku? Komorowski. Kompletnie nie mógł się odnaleźć na lewej obronie. Nie wiedział kiedy włączyć się do ataku. Słabo dośrodkowywał. No ale cudów nie można się spodziewać po środkowym...


Wg mnie jako zespół w ataku nie graliśmy najgorzej. Za to obrona była bardzo wolna (poza Piszczkiem) i nie nadążała za Cavanim i Suarezem.
__________________
Piaszeczki jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Piaszeczki za ten post: