4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - "Jesteś Bogiem" : Sąd blokuje dystrybucję filmowego przeboju
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 12-11-2012, 18:41   #3
dopamine
Banned
  
 
Dołączył/a: 30 Dec 2005
Postów: 21
Tematów: 0
Podziękowań: 29
THX'ów: 10
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 3 (+)
dopamine 3
Odp: "Jesteś Bogiem" : Sąd blokuje dystrybucję filmowego przeboju

Mi sie wydaję , że autorzy filmu kręcąc różne sceny czasem odchodzili od realiów i chcieli pokazać jak dane zdarzenie miało wpływ na Magika i jego psychikę. Ja osobiście nie zwracałem uwagi na to jak postrzegano Kozaka ponieważ jest to średnio istotny element w tym filmie. Wiadome , że zawsze znajdzie się ktoś komu nie będzie pasować dany szczegół w 100% . Ja osobiście film polecam , szczególnie fanom którzy od daaaawna słuchają PFK oraz którzy przeczytali scenariusz do filmu już dawno w książce "Krytyka Polityczna".


Znalezione w sieci


W związku z pozwem o ochronę dóbr osobistych, jaki w dniu 09 listopada br. roku został doręczony do Studia Filmowego KADR, który jest producentem filmu pt.: Jesteś Bogiem, (dalej: Film) oświadczamy, co następuje:



„Postać Krzysztofa Kozy przedstawiona w Filmie to postać fikcyjna.

Zachowania i postawy ludzi związanych z wydawniczym rynkiem muzycznym końca lat dziewięćdziesiątych – były jedynie inspiracją w procesie kreowania postaci występującej w Filmie.

Film jest w pełni obrazem fabularnym - nie zaś relacją dokumentalną, fabularyzowanym dokumentem czy reportażem.

Wyrazem powyższego jest zastrzeżenie umieszczone w napisach końcowych Filmu o następującym brzmieniu.

„Fabuła filmu, choć oparta na faktach, stanowi artystyczną interpretację zdarzeń, losów i postaci w nim przedstawionych”

Wierzymy, że oświadczenie to pozwoliło każdemu z widzów odnaleźć właściwą granicę.”

Studio Filmowe KADR

Producent filmu „Jesteś Bogiem”

Last edited by dopamine; 12-11-2012 at 21:14.
dopamine jest offline  
Użytk. którzy podziękowali dopamine za ten post: