4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Zamieszki w Warszawie - ponad 130 osób w rękach policji
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 12-11-2012, 02:47   #8
kraik
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
kraik's Avatar
 
Dołączył/a: 17 Feb 2010
Miasto: Szczecin
Wiek: 33
Postów: 312
Tematów: 14
Podziękowań: 148
THX'ów: 241
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 30 (+)
kraik 30
Odp: Zamieszki w Warszawie - ponad 130 osób w rękach policji

Cytat:
Napisał Eleman Zobacz post
Więc dlaczego Polacy nie wyjdą na ulice rozyebać to wszystko ?

Repostuj - Dlaczego Polacy nie wychodzą na ulice?
bo mają to w dupie ? takie czasy równie dobrze dlaczego ty nie wyjdziesz "rozyebac" ... nie twierdzę że ja jestem jakimś wielkim idealistą i pójdę robić rozpie... na mieście bo nawet generalnie nie widzę w tym idei a tylko po to żeby się tuska pozbyć ? i co z tego, przyjdzie 2 taki sam tyle że niższy który też obiecywał złote góry a skończy się na wyjaśnieniu bądź nie "wielkiej katastrofy smoleńskiej" paru km autostrad (może bo w sumie nie ma euro nie ma po co) i standardowym podniesieniu akcyzy jak co roku. Bo generalnie nie oszukujmy się do póki w instytucjach państwowych siedzą ci sami co siedzieli za komuny nie wiele się zmieni jak wtedy brali kasę za to że byli to po co to teraz zmieniać przyzwyczajenia...

A co do filmików to się nie wypowiadam ja tam nie byłem a teraz filmików też nie można być takim pewnym bo tak i jak telewizja przedstawia to po swojemu tak każdy inny też może przedstawić to tak by wyglądało na to na co on chce... Jak by nie patrzeć wina zawsze leży po środku, tv borni psów a internet maszerujących tylko dziwne że nikt nie bierze pod uwagi opcji że kilkunastu znudzonych pajaców mogło się nudzić i przejść się na taki marsz w poszukiwaniu rozrywek na wieczór coby to na ławce patrząc się na blok nie przesiedzieć, jeden krzyknie, drugi rzuci reszta podłapie i zadyma niestety ale w tłumie jak i po za nim większość nie myśli tylko leci za tłumem... ale no tak zapomniałem jak i w policji 100% to skur... tak i w tłumie maszerujących 100% prawych obywateli którzy poszli tam jedynie się przejść świętować... tak więc dzisiaj prowokacja policji, jutro kiboli, pojutrze rządu tuska a za 3 dni ruskich...

Last edited by kraik; 12-11-2012 at 03:07.
kraik jest offline  
Użytk. którzy podziękowali kraik za ten post: