4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Zamieszki w Warszawie - ponad 130 osób w rękach policji
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 12-11-2012, 00:00   #5
Vinylside
M A S T E R C L A S S
  
 
Vinylside's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Jun 2008
Miasto: Gliwice
Wiek: 30
Postów: 3 303
Tematów: 871
Podziękowań: 2 696
THX'ów: 10 869
Nominated Tematy Tygodnia: 2
Nominacje T.T. : 229
Imię: Paweł
Wzmianek w postach: 90
Oznaczeń w tematach: 99
Plusów: 575 (+)
Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575
Odwiedź profil Vinylside na Facebook Odwiedź profil Vinylside na Youtube Odwiedź profil Vinylside na Soundcloud.com Odwiedź profil Vinylside na Mixcloud
Odp: Zamieszki w Warszawie - ponad 130 osób w rękach policji

I teraz wszyscy zadajmy sobie pytanie; dlaczego większość tzw. "pseudokibiców" lub dzieci w wieku 13 lat piszą na murach, ścianach, klatkach i chodnikach teksty o treści "JP 100%, JE*AĆ POLICJE" ??

Większość społeczeństwa patrzy tylko na to, jak kibice zahowują się w stosunku do funkcjonariuszy, jednakże jak jest w odwrotną stronę - tego nie zauważy nikt. Przykład podam za chwilę...

Zacznę od tego, że po zobaczeniu powyższego filmiku straciłem humor całkowicie. 10 letni chłopiec został pobity przez policję ?? Ludzie, gdzie tu jest sprawiedliwość, co On do ch*ja pana złego zrobił ?? !! Właśnie za takie rzeczy już od młodego wieku wyzywa się policje. Staję tutaj w obronie większości małolatów wypisujących przekleństwa i obelgi na ulicy. Po analizie dwóch filmów (zamieszczonych wyżej) śmiało stwierdzam, że nie dziwie się im. Jak można nalezeć do "stróżów prawa" i wyjść na ulicę w kominiarkach ?? LUDZIE ! TAK ROBIĄ PRZESTĘPCY , NIE POLICJA !
W naszym kraju jest jeden wielki burdel i od razu rozstrzelałbym baranów, którzy mają w ręku pałe i machają nią gdzie popadnie. Jednakże, gdy przyjdzie sytuacja, w której są potrzebni natychmiastowo to olewają to sobie. Właśnie w takim zajebistym państwie sobie żyjemy. Tutaj nie ma sprawiedliwości, jest tylko wielkie BAGNO i BYDŁO ! Nie mogę uwierzyć w to co powiedział ten 10 latek. Dzieciak dostał wpierdziel za nic :/

Co do obiecanego wyżej przykładu; po przeczytaniu całego tematu nasunęła mi się pewna sytuacja, która miała miejsce niedawno. Mowa tutaj o zniszczeniu dworca w Katowicach przez kibiców Widzewa. Większość ludzi napisała "pseudokibice, banda debili itd.". Szczerze przyznam, że jestem kibicem zupełnie innego klubu (który akurat z Widzewem się nie lubi), ale stanę tutaj w obronie kibiców. Dlaczego ?? Sprawa jest prosta. Społeczeństwo opiera się na faktach, które przekazują nam portale takie jak np. onet.pl, wp.pl itd. Jednakże nikt nie jest ciekaw szczegółów.
Panowie / Panie - kibice Widzewa zaczęli niszczyć nowy dworzec w Katowicach tylko i wyłącznie broniąc się. Na forach poświęconych dla kibiców wyczytałem, że Policja wyciągnęła sobie jednego gostka z pociągu i rozebrawszy go zaczęli okładać faceta pałami ! W obronie ruszył się cały pociąg kibiców niszcząc nowo wybudowany dworzec. Większość z Was pewnie i tak w to nie uwierzy, ponieważ całe życie onet i inne tego typu strony mydlą Wam oczy.
Sam przyznam, że byłem ofiarą Policji w Poznaniu, gdzie w drodze na dworzec funkcjonariusze zaczęli psikać gazem w kibiców bez żadnego powodu (dostałem gazem prosto w twarz).

Do czego zmierzam ?? Polska Policja to jedno wielkie zbiorowisko debili i idiotów, którzy cwani są na takich "eventach" jak dzisiejszy. W dodatku nikt z nich nie liczy się z tym, kogo tak na prawdę okłada. Ranne zostały dzieci, które nikomu nic złego nie zrobiły.
Ale jak potrzebna jest pomoc w łapaniu morderców, gwałcicieli to policji nie ma. Tak właśnie na codzień wyglądają warunki pomocy stróżów prawa.

Jedno wielkie DNO !!
__________________
Vinylside jest offline  
Vinylside dostał 4 podziękowań za ten post.