4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - A State Of Trance pres. Tune Of The Year - GŁOSOWANIE!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 25-10-2012, 22:47   #4
Kameleon
SZEF
  
 
Kameleon's Avatar
 
Dołączył/a: 16 Jul 2007
Miasto: Tarnobrzeg/Kielce
Wiek: 31
Postów: 32 211
Tematów: 3951
Podziękowań: 45 690
THX'ów: 237 500
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 161
Imię: Michał
Wzmianek w postach: 14
Oznaczeń w tematach: 91
Plusów: 460 (+)
Kameleon 460Kameleon 460Kameleon 460Kameleon 460Kameleon 460

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil Kameleon na Facebook Odwiedź profil Kameleon na Twitter
Odp: A State Of Trance pres. Tune Of The Year - GŁOSOWANIE!

tradycyjnie wygra numer od znanych artystów mimo tego, że w tym roku pojawiło się wiele 'perełek' od początkujących i mniej popularnych producentów! znakomitym tego przykładem może być numer naszego rodaka
1. Simon O'Shine - Your Distant World: utwór, który (jeśli chodzi o trance) jest dla mnie zdecydowanym numerem jeden na dzień dzisiejszy... uplift, ale jaki uplift... żaden kawałek z tego gatunku mnie tak nie zachwycił! doceniło go wielkie grono słuchaczy jak i sam Armin prezentując go kilka razy na asocie...
2. Daniel Kandi - The Perfect Match: klip jak i sama ścieżka dźwiękowa przy pierwszym odsłuchu mnie totalnie zniszczyły... coś fantastycznego!
3. Andrew Rayel - 550 Senta: początek roku i wieeeelkie zaskoczenie! wszyscy myśleli, że będzie to hymn ASOT 550, no ale niestety tak się nie stało, aczkolwiek ten numer na prawdę zasługuje na to, aby znaleźć się wysoko w tym rankingu
4. Eco - A Milion Sounds, A Thousand Smiles: najlepszy klimat jaki spotkałem w trance'owym numerze 2012 roku... nie utwór - bóstwo!
5. Solarstone with Clare Stagg - The Spell (Solarstone Pure Mix): tutaj obstawiam, że ten utwór znajdzie się z pewnością w TOP3 o ile nie na pierwszym miejscu Solarstone pokazał zarówno tym kawałkiem jak i albumem, że trance jeszcze istnieje, za co wielkie pokłony
Kameleon jest offline   Reply With Quote
Kameleon dostał 6 podziękowań za ten post.