4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Inne Co to jest ta vixa?
Wątek: Inne Co to jest ta vixa?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 23-10-2012, 15:19   #24
Rooreck
RZUĆ PALENIE RAZEM Z NAMI
  
 
Rooreck's Avatar
 
Dołączył/a: 24 Jun 2009
Miasto: Kraków / Zawiercie
Postów: 1 462
Tematów: 84
Podziękowań: 1 318
THX'ów: 2 991
Imię: Bartek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 56 (+)
Rooreck 56

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil Rooreck na MySpace Odwiedź profil Rooreck na Facebook Odwiedź profil Rooreck na Youtube Odwiedź profil Rooreck na Soundcloud.com Odwiedź profil Rooreck na Mixcloud
Odp: Co to jest ta vixa?

Cytat:
Napisał nyguss Zobacz post
Dziękuje ci Rooreck tak myślałem że kiedyś padnie definicja z ftb.Ale co do cholery ma do tego Afro i Avicii skoro o nich w latach 98- 2008 raczej mało kto słyszał?
Spokojnie, napisałem Ci do czego odnosi się określenie wixy dzisiaj

Cytat:
Napisał Rooreck Zobacz post
Dzisiaj mianem wixy żartobliwie nazywa się tzw. Party Hard, czyli ostre imprezowanie, (w miej niż 1% przypadków się to udaje), czyli, jak ktoś chce powiedzieć, że jego domówka składająca się np. z 3 chłopów i jednej laski bardzo się uda, to powie, że będzie to wixa.

Dzisiaj wixa nadal występuje w takich zakamarkach jak Protektor Uniejów.

co do muzyki takie określenie pada w przypadku prymitywnych amatorsko-komercyjnych produkcji, balansujących na krawędzi lub po przekroczeniu granicy kiczu i dobrego smaku. kick na 1 , bass na 3 do tego jeszcze jakaś beznadziejna piszcząca melodyjka i można powiedzieć, że "wixa" gotowa
Podsumowując, jest to coś śmiesznego/chu*owego, co ma za zadanie udawać klubbing.

Ktoś tam napisał że wolałby wixe niż Aviciego, ja się z tym zgadzam.


Wgl. ta wixa z lat 98-03 inspirowana była kulturą Rave, powstałą w UK, kto choć trochę chce uważać się za ogarniętego w temacie klubbingu koniecznie musi wiedzieć co to Rave.
Tak jak Disco Polo powstało z Italo Disco, tak Wixa powstała z Rave
__________________
Rooreck jest offline   Reply With Quote
Rooreck dostał 6 podziękowań za ten post.