4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Masz komputer z internetem? Musisz płacić abonament RTV
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 03-10-2012, 14:25   #6
EqualStudio
MOTION DESIGNER
  
 
EqualStudio's Avatar
 
Dołączył/a: 17 Jan 2007
Miasto: okolice Olkusza
Wiek: 33
Postów: 6 640
Tematów: 864
Podziękowań: 4 878
THX'ów: 10 554
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 1
Imię: Damian
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 26
Plusów: 130 (+)
EqualStudio 130EqualStudio 130
Odwiedź profil EqualStudio na Youtube Odwiedź profil EqualStudio na Last.fm
Odp: Masz komputer z internetem? Musisz płacić abonament RTV

Cytat:
Napisał Memciu Zobacz post
Co ma Niemiecki abonament RTV do Polskiego ? A raczej Polaków którzy mają dostęp do internetu ?

Trochę mnie to NIE OBCHODZI.

Ps: Nawet w Niemczech zaczynają obrabiać dupcię obywatelom.
a powinno.
po pierwsze, niemcy rzadzą UE. jezeli w parlamencie ue rozpocznie sie debata (z jakiegoś powodu), to... chyba nie musze rozwijać swojej wypowiedzi.
po drugie, Polska publiczna telewizja stoi na skraju bankructwa, brakuje im kasy na dalsze utrzymanie, chyba zauwazyłeś tę nagonke chociazby poprzez artykuły które ostatnio sie pojawiają. wcale niewiele brakuje do tego zeby u nas to wprowadzili.


Cytat:
Napisał zawadzia89 Zobacz post
jej o 18,50 afera .. wole zaplacic i miec spokoj , zreszta malo kto w tych czasach nie ma odbiornika tv
pojebawszy? kobieto!

to nie jest uczciwa opłata, tutaj nie chodzi o to, że "zaplace i mam spokoj".
pomysl najpierw za co jest ta opłata?
za to że mam kompa i neta?
a może wpierd**lą jeszcze opłate za posiadanie czarnych półbutów które sporadycznie ubieram do garniaka?
sklala absurdu w obu przypadkach jest na równym poziomie.

kolejena sprawa, zapłacisz im a co dostaniesz w zamian? bezpieczny internet bez wirusów? mniej spamu w sieci? a moze ten spokój o którym piszez ze nie beda Cie musieli po sądach ciągać za nieopłacenie rachunku. a może spokój od tej ciągłej nagonki.
no pewnie że tak, kut.sy straszą, lud sie boi, no i dla tego głupiego spokoju juz zapłacą, taktyka rządu żeby strach wzbudzać? no dobra, ale to ku.wa nie jest totalitaryzm!!!

zeby chodziaż klucze na rok do antywira jakiegoś wrzucili to bym sie jeszcze zgodził i może miałoby jakiś sens. teoretycznie, no ale wiecie, ogolny zamysł, idea... chyba niebylaby najgorsza.

Przepraszam Cie że przy zacytowaniu Twojego posta przy okazji wyżyłem sie, ale ulżyło mi troche, a mysle ze Ciebie skłoni trochę do myślenia. media głownego nurtu, rząd, politycy nie są od tego by podpowiadać mi co JA mam mysleć. nie są od tego by kształtować MOJĄ opinie na jakiś temat.

__________________
EqualStudio jest offline  
EqualStudio dostał 4 podziękowań za ten post.