4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Co grozi dzieciom wychowanym przez homoseksualistów? Raport amerykańskiego socjologa
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 02-10-2012, 01:07   #34
kraik
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
kraik's Avatar
 
Dołączył/a: 17 Feb 2010
Miasto: Szczecin
Wiek: 33
Postów: 312
Tematów: 14
Podziękowań: 148
THX'ów: 241
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 30 (+)
kraik 30
Odp: Co grozi dzieciom wychowanym przez homoseksualistów? Raport amerykańskiego socjo

Cytat:
Napisał Mac Alexander Zobacz post
Ale Wam ciężko zrozumieć... Skoro się tak chcecie troszczyć o dobro dzieci to spójrzcie z tej strony:
- typowa rodzina - niewielki procent patologii, w przeważającej większości brak zastrzeżeń
- "rodzina" homoseksualistów - niezależnie czy patologiczna czy nie, dziecko wychowuje się ze skrzywionym światopoglądem i dostaje gnębę od rówieśników zawsze kiedy tylko się o tym fakcie dowiedzą.

I ja nie jestem homofobem, po prostu jestem zdrowym normalnym człowiekiem który widzi co jest dobre a co nie
hmm czy to takie dobre w rezultacie dzieciaki adoptowane przez parę homo ma szansę przynajmniej na normalne życie w domu czy w ogóle szansę na posiadanie rodziców i jakiej kol wiek miłości, a dzieci z domów dziecka po 1 rodziny brak po 2 są gnębione jak i przez rówieśników w szkole po przez to nawet że nie mają pieniędzy, nie mają ipoda czy po prostu za to że nie mają rodziców i domu a do tego do chodzi gnębienie ze strony rówieśników w domu dziecka do tego często nie umieją wyrażać emocji, jakie kol wiek problemy tłumią w sobie bo gdzie mają iść do pani pedagog placówki ? proszę cie a czy ty kiedy kol wiek poszedłeś do pani pedagog w szkole z jakimś problemem zawsze się zlewa osoby które nie są ci bliskie...

Skrzywioną psychikę przez co ? bo gdyby homoseksualizm wynikał tylko z tego czy wychowujemy się w rodzinie homo czy hetero to by nie było homoseksualistów z normalnych rodzin ludzie stają się homo ba nawet mają rodziny, dzieci i stają się homo więc akurat to nie jest kwestia środowiska w jakim się wychowują tylko po prostu podoba ci się ta sama płeć tematu nie zgłębiałem bo nigdy nie miałem takiej potrzeby ale wydaje mi się że osoba która się urodzi i ma namieszane czy to w głowie czy w genach prędzej czy później i tak będzie homo niezależnie od socjalizacji.

Co do typowej rodziny i małego odsetka patologi no ciężko żeby był duży skoro nie ma innych związków udokumentowanych czyli takich które znajdują się w statystykach do tego do chodzi to że mały to jest odsetek ale ludzi zgłaszających patologię bo się po prostu wstydzą albo boją...

Niby jesteśmy krajem europejskim ale w tej kwestii do europy nam dużo brakuje między innymi przez kościół który kładzie ludziom do głowy jak to wszystko jest złe oraz to że komunizm wcale tak dawno się nie skończył więc jeszcze społeczeństwo wciąż żyje stereotypami narzuconymi przez wcześniejsze pokolenia ...

Cytat:
Napisał Eleman Zobacz post
Dokładnie....zresztą lepsza normalna rodzina z patologią niż homo bez...
no nie wiem czy taka lepsza, patologia nie ogranicza się do alkoholu i przemocy ale również do molestowania, gwałcenia, znęcania się psychicznego oraz wielu innych różnych dewiacji... Ja osobiście wolał bym mieć 2 matki niż być gwałcony przez ojca no ale co kto lubi...

Last edited by kraik; 02-10-2012 at 01:20.
kraik jest offline