4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Co grozi dzieciom wychowanym przez homoseksualistów? Raport amerykańskiego socjologa
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 01-10-2012, 20:34   #31
Mac Alexander
..:: Klubowicz ::..
  
 
Mac Alexander's Avatar
 
Dołączył/a: 29 Oct 2010
Miasto: Kruszwica
Wiek: 29
Postów: 1 046
Tematów: 182
Podziękowań: 3 362
THX'ów: 1 600
Imię: Maciej
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 62 (+)
Mac Alexander 62
Odwiedź profil Mac Alexander na Facebook Odwiedź profil Mac Alexander na Youtube Odwiedź profil Mac Alexander na Soundcloud.com
Odp: Co grozi dzieciom wychowanym przez homoseksualistów? Raport amerykańskiego socjo

Cytat:
Napisał technops Zobacz post
Oczywiście, że dzieciakom będzie lepiej w normalnych rodzinach... patalogicznych, rozbitych, z problemami alkoholowymi itp czemu tego nikt się nie czepia. Jakby dziecko miało być wychowane przez pare homo to już zło o jezu masakra, koniec świata. A jak jest normalna rodzinka, w zgodzie z normami etycznymi to wszystko jest cacy a za drzwiami rozgrywa się dramat. No ale co z tego przecież to typowa rodzina kobieta i mężczyzna nie
Ale Wam ciężko zrozumieć... Skoro się tak chcecie troszczyć o dobro dzieci to spójrzcie z tej strony:
- typowa rodzina - niewielki procent patologii, w przeważającej większości brak zastrzeżeń
- "rodzina" homoseksualistów - niezależnie czy patologiczna czy nie, dziecko wychowuje się ze skrzywionym światopoglądem i dostaje gnębę od rówieśników zawsze kiedy tylko się o tym fakcie dowiedzą.

I ja nie jestem homofobem, po prostu jestem zdrowym normalnym człowiekiem który widzi co jest dobre a co nie
Mac Alexander jest offline  
Mac Alexander dostał 2 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents