4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Podkarpackie [ZAMKNIĘTY] Planeta (Stalowa Wola)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 27-09-2012, 16:53   #56
FazZi85
www.fazzi85.blogspot.com
  
 
FazZi85's Avatar
 
Dołączył/a: 16 Jan 2009
Miasto: TSA/RT
Postów: 3 408
Tematów: 527
Podziękowań: 3 651
THX'ów: 2 693
Imię: Przemysław
Wzmianek w postach: 2
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 100 (+)
FazZi85 100FazZi85 100

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil FazZi85 na MySpace Odwiedź profil FazZi85 na Facebook Odwiedź profil FazZi85 na Twitter Odwiedź profil FazZi85 na Youtube Odwiedź profil FazZi85 na Last.fm Odwiedź profil FazZi85 na Soundcloud.com Odwiedź profil FazZi85 na Mixcloud
Odp: Planeta (Stalowa Wola)

miałem przyjemność po długiej nie obecności (od czasu rewolucji Planety) odwiedzić lokal: 17-go sierpnia 2012 w piątek, w sumie był to spontan, ponieważ odwiedził mnie kolega z Włoch i zarzucił info, także okazja do imprezowania i mogłem delikatnie % łyknąć, zabraliśmy się we dwóch do S-rza, a później w komplecie osób dotarliśmy na miejsce, lokal po odnowieniu na zewnątrz wygląda lepiej jak ostatnio co pamiętam, w środku także sporo na plus, dobre rozwiązanie z 2gim małym barem, minusem jest to że łazienka jest mała, zawiera tylko 2 pisuary w sumie zmieściłby się jeszcze 3eci, troszkę dziwnie że są ciemne płytki, o wc nie mówię, bo nie korzystałem
Kran/bateria troszkę dziwna, trzeba nią ruszyć żeby woda się lała, ale ok mniejsza z tym.
Ogólnie lokal wypada ciekawie i dobrze, co do muzyki to było przyzwoicie, troszkę komercyjnie, ale też i były nutki godne i klarowne w tym dniu miał swój występ Taito, sądząc po publice dobrze się sprawił, skoro śpiewała cała sala

Nawet w sieci stronkę sobie zmienili i poprawili którą mają w systemie durpal
__________________

Last edited by FazZi85; 27-09-2012 at 16:54.
FazZi85 jest offline   Reply With Quote