4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - polskabieda.com czyli brutalna prawda o III RP
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 25-09-2012, 23:59   #2
zipZloty
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
zipZloty's Avatar
 
Dołączył/a: 26 Feb 2011
Miasto: Radom
Postów: 386
Tematów: 89
Podziękowań: 306
THX'ów: 567
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 18 (+)
zipZloty 18
Odwiedź profil zipZloty na Soundcloud.com Odwiedź profil zipZloty na Mixcloud
Odp: polskabieda.com czyli brutalna prawda o III RP

Bo taka jest prawda.. podatek dochodowy to zło.. to wymysł socjalistów/komunistów i innych debili.. mimo to w innych krajach nie karają za pracę jak u nas.. dorżnięcie watah.. taki cel 'żądzących'.. tak, tak, my jesteśmy tymi watahami.. co więcej.. skoro podatek od papierosów ma zmniejszyć ilość palaczy, podatek od alkoholu od pijących to podatek dochodowy ma zmniejszyć ilość pracujących? Im mniejszy podatek tym większy rozwój państwa i takie są fakty.. ale im nie zależy na państwie, w dodatku więcej kasy u 'Kowalskiego' to większa niezależność, a tego 'rzydostwo' nie chce.. dlaczego karać tych którzy dobrze, skutecznie, mądrze itp. pracują? Bo inni nie mają tego szczęścia i umiejętności żeby sobie poradzić? a może są zbyt cwani żeby cokolwiek robić i ciągnąć zapomogi? Przecież to jest chore! Jak sobie pościelesz tak się wyśpisz.. dlaczego niepracujący obibok ma dostawać połowę z mojej pensji? Przecież równie dobrze jak ja, ma ręce, nogi, głowę.. a nawet jeśli tego nie ma to i tak jakoś jest w stanie kilka podstawowych czynności wykonać aby zarobić na przetrwanie.. co innego osoby niepełnosprawne.. gdyby mniej ludziom zabierano chętniej dzieliliby się z tymi rzeczywiście potrzebującymi.. i kłopot z głowy.. a ludzie sądzą, że należy pomagać biednym tylko nie są za bardzo uświadomieni, że to z ich ciężkiej pracy.. a im samym brakuje na książki dla dzieci do szkoły, na wakacje, czy też na normalne życie jakie toczy się za zachodnią granicą... trochę wylewnie, ale tak mnie jakoś naszło :D

Pozdrawiam
__________________
zipZloty jest offline  
zipZloty dostał 11 podziękowań za ten post.