4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sport Lato zrezygnował z walki o fotel prezesa PZPN!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 25-09-2012, 16:33   #1
kalabanga
..:: true Member ::..
  
 
Dołączył/a: 25 Jun 2010
Miasto: Sierpc
Postów: 1 521
Tematów: 53
Podziękowań: 3 377
THX'ów: 572
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T.: 4
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 28
Plusów: 82 (+)
kalabanga 82
Lato zrezygnował z walki o fotel prezesa PZPN!

Grzegorz Lato niespodziewanie poinformował, że wycofuje się z kandydowania na prezesa PZPN. – Uważam, że powinienem tak zrobić dla dobra związku i polskiej piłki nożnej – wyjaśnił. Według nieoficjalnych informacji obecny prezes nie potrafił uzyskać wymaganych 15 rekomendacji.

"We wtorek podjąłem decyzję o wycofaniu swojej kandydatury na stanowisko prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej. Wprawdzie termin składania dokumentów popierających konkretnych kandydatów jeszcze nie minął, ale swoją decyzję postanowiłem ogłosić już teraz" – można przeczytać w oświadczeniu obecnego prezesa PZPN. "Wszyscy domagali się zmian, więc z mojej decyzji powinni być zadowoleni. Uważam, że powinienem tak zrobić dla dobra PZPN i polskiej piłki nożnej" – napisał Grzegorz Lato.

"Zarządzanie Związkiem nie jest łatwe, więc życzę nowemu prezesowi, żeby z powodzeniem sprawował tę funkcję. W ostatniej kadencji udało nam się wprowadzić wiele reform i zmian. Jestem przekonany, że zaprocentują one w przyszłości. Zostawiam Związek w doskonałej kondycji finansowej, więc mam nadzieję, ze moja ciężka praca na rzecz futbolu nie pójdzie na marne. Chciałbym wszystkim serdecznie podziękować za 4 lata wspólnej pracy" – zakończył Lato, który jest sternikiem PZPN od 2008 roku.

Nowego szefa piłkarskiej centrali wybierze 118 delegatów na Walnym Zgromadzeniu Sprawozdawczo-Wyborczym, do którego dojdzie 26 października.


Źródło: SPORT.TVP.PL

Last edited by kalabanga; 25-09-2012 at 16:33.
kalabanga jest offline  
kalabanga dostał 3 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents