4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Inne Lista labeli Polskich i zagranicznych
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 24-09-2012, 01:06   #22
TwentyNineBeatz
..:: Fanatyk ::..
  
 
TwentyNineBeatz's Avatar
 
Dołączył/a: 09 Mar 2010
Miasto: Podlaskie
Wiek: 33
Postów: 85
Tematów: 7
Podziękowań: 17
THX'ów: 36
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
TwentyNineBeatz 1
Odwiedź profil TwentyNineBeatz na Soundcloud.com
Odp: Lista labeli Polskich i zagranicznych

Tak naprawdę dla mnie nie chodzi o kasę, ale no też nie mam zamiaru dokładać do tego interesu. Ten label co chciałem w nim wydać prowadzi dość znany gość nie myślałem iż po takim oczekiwaniu wszystko pójdzie na marne. Bo pierwszy a wiadomość do labela i od razu dostałem odpowiedź że ciekawe i że można byłoby to wydać. Ja po prostu nie lubię cwaniactwa. Ale też skoro adwokat mówi mi że ten i ten punkt niema prawa istnieć w umowie i to wymienia artykułami z kodeksu jakieś regułki to chyba musi wiedzieć o czym mówi. Jednym może to się wydawać głupie i banalne, ale jak to mi prawnik powiedział że jeżeli nie chce mieć długów to mam się w to nie pchać i tyle. Label zepchną na mnie cała odpowiedzialność za wszystko nawet za koszta zerwania umowy z przyczyn firmy. Do tego na starcie mówiono mi ze kokosów z tego nie ma, a zarobek byłby marginalny bo ciężko jest się przebić i tu trzeba przyznać racje dla adwokata. Zresztą sam mi zasugerował żebym zabrał się za promocje i wydawaniem na własna rękę.

Temat do zamknięcia.
Pozdrawiam
__________________
TwentyNineBeatz jest offline   Reply With Quote