4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Śląskie Pomarańcza "2" (Katowice)
Wątek: Śląskie Pomarańcza "2" (Katowice)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 15-09-2012, 09:08   #86
Jarek92
..:: true Member ::..
  
 
Dołączył/a: 08 Mar 2009
Miasto: Mysłowice
Wiek: 32
Postów: 1 078
Tematów: 111
Podziękowań: 260
THX'ów: 128
Imię: Jarek
Wzmianek w postach: 2
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 4 (+)
Jarek92 4
Odp: Pomarańcza "2" (Katowice)

To jest komentarz ktory napisalem po imprezie 'projekt x' w pomie, gdzie grał S MOON.
Umieszczony na fejsie u niego i pod plakatem imprezy - od razu pokasowane

' Wracaj chlopie do tego domu, wracaj. To co pokazales na djce to istna profanacja muzyki klubowej. Technicznie najgorszy wystep jaki miałem okazje sluchać. Graleś 2x Winamp ? Wiesz w ogole co to jest fraza utworu ? Polecam ten oto poradnik.
http://www.4clubbers.com.pl/djs-pomo...em-czytaj.html Poleć znajomym
Jak mozna w momencie najwiekszego dropu zrobić sruuu na 2 deck. Momentami łapałem się za głowę. Z The way we see the world na Single ladies - mistrzostwo. Poplakałem się ze smiechu.
Musisz troche uwazac bo urwiesz kiedys ten crossfader i co zrobi wtedy Malec, który probował wczoraj jakoś ratować cała sytuację . Na uwagę zasluguje równiez istne 'darcie ryja' do mikrofonu w momentach gdy oczywiscie NIE TRZEBA - miejsca z vocalem, głowny drop. Kolejna rada - sample. wiesz co to ?
3 najczesciej uzywane przez Ciebie - 'PUCIOR HEDNS AP IN DI ER' , ' ŁAN TU TRI LETS GOŁ' , ' WAREN A BEN BEN '- ŚPIEWANE do porzygu. To jest klub a nie konkurs śpiewu piosenki anglojezycznej.
4 razy Aoki. No tak, projekt X. Napisz, wysle Ci coś fajnego !
Nie uwazam się za Bóg wie kogo, bo sam gram tylko dla przyjemności. Ale jak juz piszesz sobie, ze jestes muzykiem/djem to to do czegoś zobowiązuje. Zrobić show bez takiej wioski też można. 95% ludzi w pomie są wychowani na esce. Oni nie mają bladego pojęcia o czym ja tu piszę. Ale rozkręcić ich, jeszcze pod wplywem alkoholu, to mozna Majką Jeżowską z podbitym kickiem.
Taka chałe jaką odstawiasz, moze zrobic każdy - daj szansę innym, bo nie wiem kto Cie tam dopuścił
Dziekuję Ci za ten porażający występ.
Z podrowieniami - FAN ambitnej muzyki i ambitnego grania (5 % ze 100) '
Jarek92 jest offline   Reply With Quote