4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sport Eliminacje Mistrzostw Świata - Mecz: Polska - Czarnogóra. Co o nim sądzicie?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 08-09-2012, 19:50   #6
Thomas Vodka
..:: Elite VIP ::..
  
 
Thomas Vodka's Avatar
 
Dołączył/a: 29 Dec 2005
Miasto: Kleve
Wiek: 38
Postów: 7 715
Tematów: 307
Podziękowań: 1 166
THX'ów: 15 688
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T.: 6
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 13
Plusów: 290 (+)
Thomas Vodka 290Thomas Vodka 290Thomas Vodka 290

Nagrody Użytkownika

Odp: Eliminacje Mistrzostw Świata - Mecz: Polska - Czarnogóra. Co o nim sądzicie?

Cytat:
natomiast system PPV to chory pomysl za ktory powinno sie wywalic przewodniczacych tvp bo nie po to niektorzy
To nie tvp odpowiada za transmisje PPV tylko pseudo prezes lato (celowo z małej, bo nie mam do gościa grama szacunku) który sprzedał prawa do transmisji prywatnej firmie, czyli sportfive na 10 lat. Więc nie gadaj głupot, że to wina TVP, bo dobrze zrobili nie chcąc płacić ogromnych sum za mecze mizernie grajacej zbitki "piłkarzyków".

Owszem, tylko idioci wykupili dostęp do Pay Per View, ale słyszałem, że sporo ich było.
Sam mecz oglądałem na angielskim kanale z angielskim komentarzem. Przy ścinkach jakie fundował mi owy serwis nie dało sie za dużo zobaczyć tak naprawde.

Uważam, że mimo wszystko kompromitacji nie było, a kto troche śledzi piłkę nożną w Europie, ten wie, że czarnogóra ma paru uznanych, klasowych piłkarzy. Remis na wyjeździe to bardzo dobry wynik, który przed meczem brałbym w ciemno. Wielu zapewne pamięta ciężkie boje Anglików z Czarnogórcami w el. ME 2/12.

Jeden w miare dobry mecz to jednak za mało, bym zaczął wierzyć w naszych kopaczy, więc narazie powstrzymam sie od jakichkolwiek ocen kadry Fornalika.

Peace
__________________
Thomas Vodka jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Thomas Vodka za ten post: