4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - 4Clubbers Hit Mix vol. 7 (2012)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 07-08-2012, 07:56   #5
Longer_7
Aetas dulcissima adulescentia est


  
 
Longer_7's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Oct 2009
Miasto: Lędziny
Wiek: 33
Postów: 12 112
Tematów: 1651
Podziękowań: 52 697
THX'ów: 108 767
Imię: Dawid
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 3
Plusów: 1000 (+)
Longer_7 1000
Longer_7 1000Longer_7 1000

Nagrody Użytkownika

Odp: 4Clubbers Hit Mix vol. 7 (2012)

Cytat:
Napisał Rosen. Zobacz post
Jesteś zażenowany a najeżdżasz na mnie ? Skoro nie ma profesjonalnej, stałej ekipy to po co wgl robić te mixy ? Żeby czytać jak ludziom się nie podoba ? Co miesiąc użytkownicy narzekają i sam nie raz narzekałeś na poziom składanek. Będzie coś zrobione jak należy to i ja to pochwale, bo na razie dubstepu nie chce słuchać. Jeśli ktoś robi jakiś mix to powinien być obeznany w każdym dziale, albo przynajmniej mieć kogoś do pomocy. A nie znać 2 działy i nic poza tym.
Najeżdżam bo pocisnąłeś osoby, które podjęły się ratowania mixa na 2 dni przed premierą.

Owszem ja narzekałem na składanki, ale ja sam dawałem propozycje do mixa i wiem jak wygląda sprawa 'od środka', więc wiem co, kogo i za co krytykuję, kto nie dopełnił swojego zadania a kto nie.

Jak będzie zrobione jak należy to i ja pochwalę. Jednak w tym wypadku nie najeżdżam na ludzi, którym się należy pochwała. Mamy co miesiąc podanych masę propozycji, jednak autorzy mixów z niechęcią z nich korzystają, dlaczego? Zapytaj ich.

Cytat:
Napisał Rosen. Zobacz post
Będzie coś zrobione jak należy to i ja to pochwale, bo na razie dubstepu nie chce słuchać
Czyli jak nie będzie dubstepu to będzie mix jak należy? <ok> Zrobili dla Ciebie specjalne wydanie, z Emma Hewitt w roli głównej byś mógł pofapować trochę

Piotrek nie miał robić tego mixa, a Kill3r to nawet nie był w teamie, a zdecydował się pomóc, zawiódł ktoś inny, mam nadzieję, że dotarło.
Może odezwie się w tym temacie i podziękuję kolegom, wypadałoby przynajmniej.

Spadam do roboty, hejt.. hejt... hejt... baw się dobrze, zostały Ci jeszcze 3 tygodnie
__________________

Last edited by Longer_7; 07-08-2012 at 07:59.
Longer_7 jest offline   Reply With Quote