4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Polski piłkarz i jego perfekcyjny angielski
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 03-08-2012, 23:05   #21
Trouble.
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
Trouble.'s Avatar
 
Dołączył/a: 18 Apr 2007
Miasto: Kozienice
Wiek: 34
Postów: 938
Tematów: 57
Podziękowań: 2 780
THX'ów: 1 242
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 5
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 26 (+)
Trouble. 26
Odp: Polski piłkarz i jego perfekcyjny angielski

Zjechany został, bo wrzucił filmik na którym nasz zawodnik nie potrafi NIC poprawie powiedzieć po angielsku.

Jakby identyczny film został przez niego zamieszczony z zawodnikiem z Niemiec, Rosji czy Francji od razu było by pianie. Po pierwsze - nie potrafię, nie daje wywiadu ew. proszę o tłumacza polsko-włoskiego. Btw. Longer_7 jak do tej pory zawsze się z Tobą zgadzałem, teraz moim zdaniem masz nie do końca rację. Sam "kopie" piłkę i coś mi się wydaję, że ten język międzynarodowy to nie do końca się sprawdza. Założenia przedmeczowe, czy wskazówki na treningu są ważne i TRZEBA je rozumieć. Zgadzam się natomiast z resztą tego co napisałeś. On będzie miał jeszcze czas na naukę języka i myślę, że spokojnie sobie z tym poradzi, na pewno ułatwi mu to życie tam. Jedyna kicha dla mnie w tym wszystkim to brak tłumacza, który bezpośrednio tłumaczył by na ich język z polskiego.
Trouble. jest offline   Reply With Quote
Trouble. dostał 4 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents