4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2012 - Sobota 28.07 (Relacja)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 03-08-2012, 13:38   #33
PuCeK
..:: Klubowicz ::..
  
 
PuCeK's Avatar
 
Dołączył/a: 13 Oct 2006
Miasto: Brenno
Postów: 2 004
Tematów: 165
Podziękowań: 731
THX'ów: 939
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 2
Plusów: 11 (+)
PuCeK 11

Nagrody Użytkownika

Odp: Sunrise Festival 2012 - Sobota 28.07 (Relacja)

Cytat:
Napisał DJ'S TEAM Zobacz post
pozytywne wypowiedzi ludzi na temat pana d.guetta nie majacych wiedzy w temacie ambitnej muzyki... >>> reakcja na ten widok >>> wymioty !!! jesli ktos jest zamkniety w swiecie radia eski i tv to nie mozna sie dziwic ze bedzie "zachwycony" tym "boskim" guetta... temat az sie prosi o dalsza wypowiedz ale jak juz kazdy wie jest to walkowane od xxxxxx czasow i nie mam juz sily na cos takiego... ale widze ze sa tu ludzie w temacie i wiedza o co kaman powiem tylko tyle ze bedac z czystej ciekawosci na wystepie "boskiego g." po 15 min doslownie uciekalem !!! bo bo sluchac sie tego nie dalo... ! rownie dobrze moglem sobie wlaczyc w domu radio eska... i byloby to samo. a tlum ludzi podniecalo sie... bleeeeeeeeeeee!!!

i tez cos w temacie ktory zostal poruszony... "scena w amfi" > mega rozczarowanie !!! rok temu bylo znacznie lepiej... ale w tym chyba "ktos" poszedl na latwizne... byle tylko byly male koszty...
Nomarnie musze to napisac... Chyba jestes Glupi. Znalazl sie spec od muzyki po 15 min stwierdziles ze Pan G zagra ujowo tak? no to powodzenia w twoim dziwnym swiecie. Ty masz dosc takich ludzi ? A ja mam dosc takich cfaniaczkow jak ty ktorzy mysla ze znaja sie na muzyce. Juz to kiedys pisalem ale napisze jeszcze raz. Jak osiagniesz chociaz garstke tego co ''Pan G'' To wtedy mozesz sobie pogadac...

ps.. Te twoje '' bleeeee" i "wymioty" To dopiero bylo zenujace....
__________________
PuCeK jest offline   Reply With Quote
PuCeK dostał 2 podziękowań za ten post.