4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Program FL Studio nie radzi sobie z wtyczkami zewnętrznymi
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 02-08-2012, 09:14   #1
revnotes
..:: true Member ::..
  
 
revnotes's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Apr 2011
Miasto: Warszawa
Postów: 309
Tematów: 23
Podziękowań: 475
THX'ów: 67
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
revnotes 1
Odwiedź profil revnotes na MySpace Odwiedź profil revnotes na Facebook Odwiedź profil revnotes na Twitter Odwiedź profil revnotes na Youtube Odwiedź profil revnotes na Last.fm Odwiedź profil revnotes na Soundcloud.com Odwiedź profil revnotes na Mixcloud
FL Studio nie radzi sobie z wtyczkami zewnętrznymi

Mam problem z większością wtyczek zewnętrznych. Najwidoczniej mój DAW uskutecznia monopol na produkty Image-Line. Wtyczki się instalują, FL Studio je wykrywa i nawet uruchamia, ale niestety zazwyczaj jest to jednorazowy urodzaj. Przykładem może być choćby Voxengo Marvel GEQ. Plugin bez problemu zainstalowałem, ale problem pojawia się, gdy chcę użyć, więcej niż jednej w projekcie. Druga uruchomiona wtyczka wycisza dźwięk. Mało tego jeżeli pozostawię tylko jeden uruchomiony plugin i zapiszę projekt, przy próbie edycji, DAW informuje mnie, że nie uruchomi wtyczki z nieznanego powodu. Takie problemy mam ze zdecydowaną większością wtyczek, mało tego są to wtyczki na licencjach freeware lub CM, więc nie posiadam żadnych witaminek, które mogłyby powodować niestabilną pracę. Aktualnie korzystam z 64-bitowego Windows 7. Ktoś spotkał się z podobnym problemem i może ma gotowe rozwiązanie?
revnotes jest offline  
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents