4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Polski piłkarz i jego perfekcyjny angielski
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 01-08-2012, 22:09   #17
Longer_7
Aetas dulcissima adulescentia est


  
 
Longer_7's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Oct 2009
Miasto: Lędziny
Wiek: 33
Postów: 12 112
Tematów: 1651
Podziękowań: 52 697
THX'ów: 108 767
Imię: Dawid
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 3
Plusów: 1000 (+)
Longer_7 1000
Longer_7 1000Longer_7 1000

Nagrody Użytkownika

Odp: Polski piłkarz i jego perfekcyjny angielski

Cytat:
Jak widać nie potrafisz zrozumieć że ten człowiek reprezentuje NASZ kraj za granicą i w taki właśnie sposób się kompromituje?
Skompromitowałby się, jakby nie umiał mówić po polsku, a to na pewno potrafi. Kompromitujesz się Ty w dalszym ciągu, wyśmiewając piłkarza za to, że nie jest 'piekarzem'.

Cytat:
i jak Twoim zdaniem ma się Pawłowski komunikować z zawodnikami na boisku? Zrozumieć co trener mówi?
Normalnie, język piłkarski to język międzynarodowy, do tego nie trzeba płynnie znać jakiegoś języka, wystarczy skromne 'aj hew okazejszyn'.
Poza tym, pewnie o tym nie wiesz, ale on jest bramkarzem... więc wystarczy mu znać zwrot 'moja!', żeby obrońca przepuścił piłkę i zostawił jemu.
Do ustawienia zawodników w murze, pokazujesz na palcach ilu zawodników ma stanąć w murze i później odpowiednio lewo/prawo sterujesz nimi. Czego mu więcej potrzeba, nie rozumiem tego?

Cytat:
a c*** mam w******e bo już jestem gwiazdą.
Tu odpowiem Ci cytatem.

Cytat:
Napisał PatosMusic Zobacz post
To jest dopiero żałosne
Oceniać piłkarza po liczbie znanych mu języków, a nie po tym co pokazuję na boisku.

Jesteś Mistrzem!
Cytat:
PS. Jeżeli byście jechali do pracy za granicą znając tylko swój ojczysty język? Nie sądzę.
Nie słyszałeś nigdy w życiu zwrotu 'jadę za granicę uczyć się języka' ? Pewnie nie, bo wolisz szukać sobie kogoś, z kogo można się ponaśmiewać. Żałosny typ.
__________________
Longer_7 jest offline   Reply With Quote
Longer_7 dostał 3 podziękowań za ten post.