4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Polski piłkarz i jego perfekcyjny angielski
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 01-08-2012, 12:30   #12
TuneRaveR
..:: Klubowicz ::..
  
 
TuneRaveR's Avatar
 
Dołączył/a: 15 Dec 2009
Miasto: Niedaleko Rybnika
Postów: 824
Tematów: 122
Podziękowań: 2 909
THX'ów: 1 307
Imię: Maciek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 35 (+)
TuneRaveR 35
Odp: Polski piłkarz i jego perfekcyjny angielski

Cytat:
Napisał Longer_7 Zobacz post
Dla mnie żałosne jest wyśmiewanie się z kogoś kto nie zna języków obcych...
Sam napisałeś w temacie 'piłkarz' a nie 'poliglota'.
Nic o nim nie wiesz a się wyśmiewasz, może ma problemy z nauką języków, może umie 10 innych języków albo zwyczajnie nie ma czasu na naukę angielskiego, bo ma ważniejsze rzeczy do roboty? Np. treningi z piłką?

Sam wcale lepiej nie mówię, a to dlatego, że przez 14 lat mojej edukacji miałem podstawowy niemiecki... a na angielskim śpiewaliśmy piosenki.

Żałosne, szukanie na siłę sensacji.
Ja nie szukam sensacji, po prostu to jest żałosne. To wytłumacz mi dlaczego zgodził się na ten wywiad w języku angielskim? i nie piszcie argumentów że został zmuszony...
Po drugie, transfer uzgodnił chyba w styczniu(zimowe okienko transferowe) czyli od 8 miesięcy nie mógł się uczyć nawet tego włoskiego? I bez przesady że nie miał czasu bo tą godzinę tygodniową można zawsze znaleźć, jeśli się chce (to pokazuje jakim jest ignorantem i nie profesjonalnym "piłkarzem")

Cytat:
Ciekawe jakby wyglądał Twój wywiad w języku obcym gdybyś siedział obok ładnej pani redaktor, a na przeciwko świeciłoby czerwone światełko kamery
będąc nim, nie zgodziłbym się na wywiad lub udzieliłbym go po Polsku.


Cytat:
Napisał PatosMusic Zobacz post
To jest dopiero żałosne
Oceniać piłkarza po liczbie znanych mu języków, a nie po tym co pokazuję na boisku.

Jesteś Mistrzem!
Dziękuję. Myślę że temat może zostać zamknięty/usunięty bo jak widać wszyscy są tutaj dumni z reprezentanta naszego kraju
__________________

Last edited by TuneRaveR; 01-08-2012 at 13:15.
TuneRaveR jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali TuneRaveR za ten post: