4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2012 - Sobota 21.07 (Relacja)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 31-07-2012, 19:46   #31
Youtopia
..:: Klubowiczka ::..
  
 
Youtopia's Avatar
 
Dołączył/a: 10 Jul 2011
Miasto: Kraków
Wiek: 35
Postów: 14
Tematów: 0
Podziękowań: 14
THX'ów: 0
Imię: Ula
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
Youtopia 1
Odwiedź profil Youtopia na Facebook
Odp: Sunrise Festival 2012 - Sobota 21.07 (Relacja)

Cytat:
Napisał Pixik Zobacz post
Wywiad sztampowy to fakt. Jednak wysyłanie kobiety to dobra opcja. Tak przypuszczam, że panom djom lepiej się rozmawia z kobietami. Swoją drogą wiadomo stres itp itd, ale można by się pokusić o jakieś pytania z innej beczki. Tak aby gwiazdor musiał chwilkę pomyśleć i odpowiedzieć.
Wiesz, listę pytań miałam długą,a na wywiad było dosłownie 60 sekund i cały trwał 45 a już przy ostatnim pytaniu byłam trącana w stopę, że muszę kończyć, po drugiej stronie obiektywu stał management, ochrona i milion innych osób i wszystko było robione na szóstym biegu, łącznie z tym że o możliwości wywiadu dowiedzieliśmy się na kilkanaście minut przed, udało się tylko nam i 2 innym ekipom,wiadomo, że chciałoby się zrobić lepiej ale nie na wszystko mieliśmy wpływ, tak, że zapraszam w przyszłym roku może Ty się bardziej spiszesz, i mam nadzieję, że inne nasze wywiady mniej Cię rozczarują. Pozdrawiam. p.s. nie wybrano mnie do wywiadów ze względu na płeć tylko na predyspozycje językowe i interpersonalne.
Youtopia jest offline   Reply With Quote
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents