4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Facebook szpieguje swoich użytkowników [...]
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 16-07-2012, 17:45   #9
Matan Zajcev
..:: Klubowicz ::..
  
 
Matan Zajcev's Avatar
 
Dołączył/a: 23 May 2009
Miasto: Szczecin
Postów: 3 627
Tematów: 160
Podziękowań: 3 916
THX'ów: 3 880
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 2
Imię: Paweł
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 35
Plusów: 115 (+)
Matan Zajcev 115Matan Zajcev 115
Odwiedź profil Matan Zajcev na Twitter Odwiedź profil Matan Zajcev na Youtube Odwiedź profil Matan Zajcev na Last.fm Odwiedź profil Matan Zajcev na Soundcloud.com Odwiedź profil Matan Zajcev na Mixcloud
Odp: Facebook szpieguje swoich użytkowników [...]

Tak, mam tam konto i uważam, że to ludzie są źli, a nie sam facebook. Ja korzystam z niego kilka minut dziennie, by sprawdzic co tam u moich ulubionych artystów, a także czy ktoś do mnie nie pisze. Na swojej tablicy nie napisałem nic od jakichś dwoch lat. Nie dodaję zdjęc. W klasie maturalnej moja aktywnośc opierała się na forum klasowym, na którym wymienialiśmy się skanami, informacjami o nadchodzących sprawdzianach i takie tam. Spośród moich znajomych jest kilku, którzy przesiadują tam godzinami i piszą o wszystkim (nawet to słynne "jak mi smutno, ale nie powiem o co chodzi"). Zawsze, gdy czytam takie wpisy myślę sobie "a co mnie to obchodzi". Ale to jest margines, raptem kilka osób, większośc znajomych co najwyżej gra w te gierki i dodaje zdjęcia.

Owszem, uważam, że dzisiejsza młodzież jest uzależniona od wirtualnego życia, ale nie można wrzucac wszystkich do jednego wora. Jak to ktoś kiedyś napisał - wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem. Jak ktoś nie umie korzystac z tego typu portali to jest tego kogoś problem. Ja bez FB mógłbym się spokojnie obejśc, ale konta nie usuwam, bo zawsze może się przydac.
__________________

Last edited by Matan Zajcev; 16-07-2012 at 17:47.
Matan Zajcev jest offline  
Matan Zajcev dostał 2 podziękowań za ten post.