4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Małe autko do 1500zł bez dodatkowych opłat
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 04-07-2012, 22:52   #13
Guniu
..:: Klubowicz ::..
  
 
Dołączył/a: 14 Oct 2007
Miasto: PL
Postów: 752
Tematów: 157
Podziękowań: 634
THX'ów: 374
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 100 (+)
Guniu 100Guniu 100
Odp: Małe autko do 1500zł bez dodatkowych opłat

Nie fiaty odpadają. Sorry ale ja lubię takie marki jak, nissan , honda, volkswagen, audi.
Niemieckie i japońce dla mnie są na szczycie, niemcy za solidnosc i nie zawodnosc, a japońce ze bardzo mocne silniki, nie jakies rupiecie. To wszystko podparte faktami i opinami.

Rzeczywiscie, ta Corsa to mało męskie auto, mimo że ładne to odpada.
Myślałem nad Fiesta, ale kurde, silniki Fiest wydaje nieciekawy dźwięk, tzn. odgłos nie jest rasowy czy cos tylko takie "szatkowanie". Sorry ale mimo że wydaje mało nie kpie byle czego, na dodatek Fiesty maja słabe blachy z tego co zauwazyłem.
Golf II owszem kupił bym, ale tylko zadbany, z podwójnymi reflektorami z przodu, i model z ostatnich, juz pod III podchodzące. Bo rzeczywiście, blachy maja wytrzymałe.

Audi są ładne, i za tą cene mozna dostac nienajgorsza sztukę jak sie trafi..duzo za nimi przemawia, i cieszą sie popularnoscia, więc z częściami nie będzie problemu.

Fajnie że pomogliście, kryteria zawężłem do:

Audi 80, Golf II - musi byc cacy naprawde, jakiś nissan np. sunny, uważam że też są niezłe, honda civic lub jakis fajny japonie w ten deseń.

Chętnie poczytam co sądzicie o japońcach jeszcze.Pomogliscie jak narazie sporo. dzięki i pozdrawiam!
Guniu jest offline