4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Paris Hilton za konsolą?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 25-06-2012, 13:24   #28
Piaszeczki
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
Piaszeczki's Avatar
 
Dołączył/a: 25 Nov 2008
Miasto: Powidz
Wiek: 32
Postów: 2 096
Tematów: 38
Podziękowań: 6 520
THX'ów: 1 834
Imię: Przemek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 23
Plusów: 26 (+)
Piaszeczki 26
Odwiedź profil Piaszeczki na Soundcloud.com Odwiedź profil Piaszeczki na Mixcloud
Odp: Paris Hilton za konsolą?

heh... Ja to normalnie ją podziwiam ;] Ona to ma wyjątkowy talent ;] Drugiego większego takiego pustaka na świecie nie znajdziecie ;] Czego się nie tknie to wszystko spierd...li. Wszędzie gdzie wejdzie to się kompromituje. Udawała aktorkę, kompromitowała się. Była gwiazdą jakichś dennych programów w USA, kompromitowała się. Na imprezy chodzi, kompromituje się. Za konsole włazi, kompromituje się. Znajdźcie mi drugą tak bezwstydną osobę na świecie. Ma WSZYSTKO. To co dostała od rodziny w "pusty" sposób przepierd...a... Ja gdybym miał tyle kasy co ona to zainwestowałbym w coś. Zresztą każdy kto ma w życiu pasję inwestuje w nią. Ona inwestuje w swoją głupotę, bo żadnych pasji niema. Całą mądrość odebrali jej dziadkowie. Na dodatek myśli że jest ładna a dla mnie to jest okropna.

Nie biorę tego artykułu na serio. Szok to mogli przeżyć ci dla których ona grała. No chyba że ludziom jest to obojętne. Ja siebie szanuję i chodzę tam gdzie jest dobra muzyka, albo wcale nie chodzę. Proste.
__________________
Piaszeczki jest offline   Reply With Quote
Piaszeczki dostał 5 podziękowań za ten post.