4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sport Polscy siatkarze pokonali w fińskim Tampere Brazylię 3:1
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 18-06-2012, 19:53   #7
Piaszeczki
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
Piaszeczki's Avatar
 
Dołączył/a: 25 Nov 2008
Miasto: Powidz
Wiek: 32
Postów: 2 096
Tematów: 38
Podziękowań: 6 520
THX'ów: 1 834
Imię: Przemek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 23
Plusów: 26 (+)
Piaszeczki 26
Odwiedź profil Piaszeczki na Soundcloud.com Odwiedź profil Piaszeczki na Mixcloud
Odp: Polscy siatkarze pokonali w fińskim Tampere Brazylię 3:1

Wg mnie teraz na topie są Włosi. Oglądałem ich ostatnio często i muszę powiedzieć że siłę nawet na ławce mają potężną. Taki Savani na rezerwie to jest ktoś. Jak w mecz wejdzie to sam go może wygrać. Potem ustawiłbym Polaków. Ławka także mocna, szczególnie na środku. Miałbym może jakieś zastrzeżenia do zastępcy Bartmana w ataku. Jarosz to jeszcze nie ta klasa co Zbyszek. Mamy za to poza kadrą Mariusza Wlazłego i mam nadzieję że wreszcie do kadry powróci. Ruciak bardzo mnie zaskakuje swoją regularną zagrywką. To że mieliśmy młodych graczy w kadrze teraz procentuje. Brazylia zdecydowanie gaśnie. Ja tam nie widzę młodej krwi. Fakt że nie grali z Polakami w najsilniejszym składzie. Nie wiadomo jak by radzili sobie z Visotto i Gibą. Może powrócą na igrzyska do najwyższej formy, ale to już teraz czuć że Brazylia nie jest ta co kiedyś. Oni po prostu mieli kiedyś taką paczkę że nie byłi do pokonania. Dowodem jest przegrana w finale MŚ naszych siatkarzy, którzy grali jak z nut, aż do finału. Wg mnie nie tyle my tacy genialni się zrobiliśmy, co Brazylia słabsza. Ale i tak jesteśmy TOP-em na świecie. Być może niedługo nawet absolutnym.
__________________
Piaszeczki jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Piaszeczki za ten post: