Plusów: 115 (+)
Matan Zajcev 115Matan Zajcev 115
Odwiedź profil Matan Zajcev na Twitter Odwiedź profil Matan Zajcev na Youtube Odwiedź profil Matan Zajcev na Last.fm Odwiedź profil Matan Zajcev na Soundcloud.com Odwiedź profil Matan Zajcev na Mixcloud
Argentyna - Brazylia 4:3

​Argentyna pokonała Brazylię 4-3 (2-1) w towarzyskim meczu piłkarskim rozegranym w New Jersey. Trzy bramki dla zwycięzców zdobył Lionel Messi. Napastnik Barcelony na listę strzelców wpisał się w 32., 34. oraz 84. minucie.

Nim swój koncert rozpoczął Messi, prowadzenie "Canarinhos" w 23. minucie dał Romulo. Dziesięć minut po przerwie był już remis 2-2 - do siatki trafił Oscar. W 72. minucie Brazylia ponownie wygrywała, a na listę strzelców wpisał się Hulk. Jednak zaledwie 180 sekund później po główce Federico Fernandeza Argentyna wyrównała, a następnie decydujący cios zadał Messi.
Obie drużyny kończyły mecz w dziesiątkę. W doliczonym przez sędziego czasie gry w kłótnie wdali się Marcelo oraz Ezequiel Lavezzi i zobaczyli za to czerwone kartki.
Na trybunach Meadowlands Stadium - obiektu na którym swoje mecze w lidze futbolu amerykańskiego NFL rozgrywają drużyny New York Giants i New York Jets - zasiadło 82 tysiące widzów.

źródło: interia.pl

Ostatnia bramka Messiego cudo
__________________
Matan Zajcev jest offline
Matan Zajcev dostał 9 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.