4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Radio.. Które z nich? 250-350 zł.
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 06-06-2012, 09:20   #7
Lissekk
..:: Amator ::..
  
 
Dołączył/a: 09 Jan 2011
Miasto: Bielsk Podlaski
Postów: 12
Tematów: 2
Podziękowań: 15
THX'ów: 8
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
Lissekk 1
Odp: Radio.. Które z nich? 250-350 zł.

@FuturePhobia
Właśnie najbardziej zależy mi na złączu USB :D Muzykę ściągam praktycznie codziennie, a nagrywanie co raz to nowych płyt jest dość męczące i kosztowne, bo moje dotychczasowe radyjko nie sprawdza się na odtwarzaniu słabej i średniej jakości płyt. :D

@Memciu
Dość heroicznie napisane. :D Niestety na razie nie stać mnie na jakąś większą rozbudowę car audio, po prostu zależy mi na radiu z USB. Nie mam większych wymagań, nie jestem audiofilem. Standardowe głośniki Opel Astra G (2 przednie drzwi i 2 znajdujące się w tylnych drzwiach). Myślę, że dopasowałbym każde z tych propozycji do swoich wymagań, lecz proszę o opinię, bo się na tym totalnie nie znam, a wiadomo, nikt nie chce kupować czegoś ze złą opinią. Z używkami też różnie bywa, więc wolę tego nie praktykować.

@Misle
A masz może jakieś uzasadnienie? ;d Byłbym wdzięczny.

@dj_ozi17
Również prosiłbym o uzasadnienie ;d Nie chcę kierować się marką, bo jak wiadomo obecne firmy tworzą produkty nie patrząc na ich jakość. Więcej osób pracuje nad tym, żeby radio popsuło się po określonym czasie, niż właśnie nad jakością tych produktów.

@Bobecek
Zaciekawiłeś mnie tym "wyjściem na sub". Co prawda w najbliższym czasie nie planuję żadnej rozbudowy mojego car audio, ale kto wie, może w przyszłości. Tak więc na razie chyba Twoja opinia co do Clariona mnie najbardziej przekonała.

@Topic.
Sam przejrzałem również kilka testów radioodtwarzaczy, między innymi te dwa:
Clarion kontra Sony i Kenwood: brzmienie to nie wszystko
http://www.caraudiotest.pl/1-tanie-radio-do-samochodu-nie-musi-byc-chin-test-markowych-radioodtwarzaczy

Włącznie z opinią użytkownika Bobecek przekonało mnie to chyba do zakupienia Clariona.
Lissekk jest offline  
Lissekk dostał 2 podziękowań za ten post.