4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Podkarpackie MODERNA (Dębica)
Wątek: Podkarpackie MODERNA (Dębica)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 31-05-2012, 23:26   #219
FazZi85
www.fazzi85.blogspot.com
  
 
FazZi85's Avatar
 
Dołączył/a: 16 Jan 2009
Miasto: TSA/RT
Postów: 3 408
Tematów: 527
Podziękowań: 3 652
THX'ów: 2 693
Imię: Przemysław
Wzmianek w postach: 2
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 100 (+)
FazZi85 100FazZi85 100

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil FazZi85 na MySpace Odwiedź profil FazZi85 na Facebook Odwiedź profil FazZi85 na Twitter Odwiedź profil FazZi85 na Youtube Odwiedź profil FazZi85 na Last.fm Odwiedź profil FazZi85 na Soundcloud.com Odwiedź profil FazZi85 na Mixcloud
Odp: MODERNA (Dębica)

Miałem przyjemność zagościć po dłuższej nieobecności w miniony weekend w Modernie.
Także zgodnie z obietnicą, kilka słów odnośnie zmian, które mniej więcej zdążyłem obadać bo ze strefy kinect nie miałem możliwości/przyjemności skorzystać, a znajomy nie bardzo czaił o co kaman Także następnym razem.

Przyjechaliśmy w składzie 4os. ~22:00 na parkingu było 5aut tylko, także od razu nastawienie było że będzie cywa, jedyny ratunek to taki że mogłem się kulturalnie zaszczepić % będąc w lokalu. Jednak nie było najgorzej później się rozkręciło.

Ściany Led na głównej arenie ładnie się prezentują dość dobry efekt, jest tak jakby jaśniej
TubyLed te co są wyżej na ścianach z dalsza prezentują się ok, ale z bliższa już nie dają takiego efektu, lepiej można było wykorzystać tą przestrzeń poprzez zastosowanie ekranów led (to tylko taka moja mała sugestia) jednak zdaję sobie sprawę z tego że lepsze głowy na tym myślały, bo za dużo informacji tez nie może być.

Największym jednak dobrym pozytywnym szokiem był "brak"(zmiana lokalizacji) łazienki/toalety
Łazienki/toalety na samym wejściu już ładnie pachnie, jasno sporo miejsca, sama przyjemność korzystania, ciepła i zimna woda, ręczniki elektryczne, jedynymi drobnymi mankamentami było tylko to że oznaczenia ciepłej/zimnej wody były inaczej oraz te "tostery" za krótki pojedynczy cykl czasu mają, powinny dłużej "pracować", bo trzeba się dobrze namachać żeby wysuszyć dłonie

Punkt gastronomiczny fajna sprawa kumpel był kilka razy 'wszamić' coś

Co więcej hmmm... ci co nie byli powinni sprawdzić i przekonać się na własne oczy i uszy, bo napisać to można, a interpretacja już różnie jest odbierana, zresztą i tak nie wszystko opisałem, bo nie w sposób jest być wszędzie
__________________

Last edited by FazZi85; 31-05-2012 at 23:33.
FazZi85 jest offline   Reply With Quote