4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Inne Pasja, muzyka, co dalej ?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 31-05-2012, 19:54   #6
Arhaner
Konto Usunięte
  
 
Postów: n/a
Tematów: 7813
Wzmianek w postach:
Oznaczeń w tematach:
Odp: Pasja, muzyka, co dalej ?

Cytat:
Napisał Tommy Falkon Zobacz post
Sytuacja miała miejsce dzisiaj, kiedy poprosiłem matke o pięniądze na kurs dość ciekawy redaktora EiS, z racji że jestem całkowicie spłukany, powiedziała mi:

" Do produkcji muzyki musisz mieć słuch, i skończoną szkołę muzyczną, a nie jakieś kursy "
Szczerze powiem, że lekko w siebie zwątpiłem, bo nie ma co się oszukiwać, to jest pasja, chęć kimś bycia, i osiągnięcia coś w muzyce, nie koniecznie chodzi tu o finanse, ale poczułem się nikim, bo wprawdzie słuch muzyczny mam niemal znikomy, poszedłem w kierunku samochodziarza, byłem głupi, żałuję, a pokochałem muzyke, i co teraz?

Z mojej strony moge opowiedzieć troche jak jest ze mna.Muzyke kocham ponad wszystko wiele trudnych chwil pomogła mi przetrwać i dlatego uznałem że powinienem rozpocząc przygode z produkcja muzyki.Jednak co dalej? kilka kawałków zrobionych żaden mnie nie satysfakcjonuje chce czegoś wiecej ale mimo to nie mam weny,chęci i to jest chyba chwilowa depresja jak nic sie nie chce.Co do uczucia "Miłosci do muzyki" musisz sie dobrze zastanowić czy to jest napewno TO bo ja mam czasem wątpliwosci czy akurat to muzyka jest pisana dla mojego życia.Kursy nie kursy jest wielu producentów którzy nie mają sprzetu,kursów tylko zwykły komp i robią swietne kawałki a jak wiadomo sprzęt producenta z ciebie nie zrobi.Nie odbiegając od tematu bycie producentem to trudna rzecz na poczatku zawsze sie ma mase pomysłow itp itd ale gdy przychodzi co do czego wiekszość wymięka.Mogłeś zwątpić w siebie bo powiedziała ci to mama najbliższa tobie osoba jednak to ty musisz wiedzieć co w tobie siedzi i czy masz siłe by to uwolnić bo skończy sie na tym że wydasz na kurs a i tak c***a z tą wiedzą zrobisz.Wierz w siebie i swoje umiejętnosci i jeśli naprawde muzyka jest TYM czym chcesz uzupelniac swój wolny czas i być może całe życie idź cały czas w zaparte i nie ustępuj.


Warn: (0%)
 
Reply With Quote
dostał 2 podziękowań za ten post.