4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sport Serie A - Temat zbiorczy
Wątek: Sport Serie A - Temat zbiorczy
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 18-05-2012, 23:29   #190
SERVVA
bitbird family
  
 
SERVVA's Avatar
 
Dołączył/a: 02 Jun 2011
Miasto: Radomsko
Wiek: 30
Postów: 6 955
Tematów: 3729
Podziękowań: 5 402
THX'ów: 126 894
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 2 022
Imię: Artur
Wzmianek w postach: 3
Oznaczeń w tematach: 54
Plusów: 88 (+)
SERVVA 88
Odwiedź profil SERVVA na Facebook Odwiedź profil SERVVA na Twitter Odwiedź profil SERVVA na Youtube Odwiedź profil SERVVA na Soundcloud.com
Odp: Serie A - Temat zbiorczy

Cytat:
Napisał Giavo Zobacz post
No dobrze panowie, wy tak o Del Piero, Ale Inzaghi też zakończył w Milanie karierę w tym sezonie. Słowa SuperPippo do kibiców " Ja kochałem was, Wy Kochaliście mnie" W ostatnim meczu strzelił gola i ostatni raz San Siro tak eksplodowało i również po raz ostatni kibice Rossoneri śpiewali " Ojojoj Ojojoj Ojojoj Inzaghi Segna Per Noi" " Ojojoj Ojojoj Ojojoj Inzagi strzela dla Nas "

Jako 9 letni Milanista jestem teraz ciekaw o mój zespół najbardziej od lat.
Odeszli : Inzaghi, Gattuso, Nesta, Seedorf - Czyli " Stara Gwardia" do tego z Milanem pożegnali się również : Zambrotta i Van Bommel. Berlusconi, Galliani i Allegri budują teraz nowy Milan, jestem strasznie ciekawy co z tego wyjdzie
oj Inzaghi.. ile ja na niego przeklinałem, jak z beznadziejnych sytuacji pakował piłkę do bramki.

Gatusso - walczak jakich mało.
Seedorf - potrafił tak czysto zabrać piłkę, że na powtórkach dopiero można było to 'ogarnąć' - świetny zawodnik.
Nesta - w czasach z Maldinim nie do przejścia ekipa.

Zambrotty nigdy nie trawiłem, sam nie wiem czemu, no a Van Bommela pamiętam tylko ze świetnej gry w PSV Eindhoven..

A nie wiecie kogo milan ma sobie sprezentować?
__________________
SERVVA jest offline  
Użytk. którzy podziękowali SERVVA za ten post: