4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - USA ma UFO szokujace nagranie!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 16-05-2012, 18:50   #59
Memciu
..:: Klubowicz ::..
  
 
Memciu's Avatar
 
Dołączył/a: 10 Dec 2007
Miasto: Olkusz\\//Kraków
Wiek: 33
Postów: 3 909
Tematów: 191
Podziękowań: 2 930
THX'ów: 6 255
Imię: Przemo
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 230 (+)
Memciu 230Memciu 230Memciu 230
Odp: USA ma UFO szokujace nagranie!

Cytat:
Napisał Mion Zobacz post
Chodziło o to całe gówno w internecie, w które wierzy użytkownik Memciu (ponoć Wróżka zabrała mu pierwszego mleczaka z pod poduchy ^^) te wszystkie żałosne spekulacje, które nie są podparte żadnymi dowodami, a co za tym idzie to jest po prostu mistyfikacja.




@Memciu, długo ślęczałeś w necie, aby się próbować wybronić z tych Twoich bezsensownych głupot? <lolmilion>
Skończyć to możesz swój żywot, jeśli paplesz głupoty to będę je negował, proste. Z resztą z każdą kolejną Twoją wypowiedzią to nie ma sensu, bo co mam Ci odpisać? Teraz to już zostały tylko epitety
O które "gówno w internecie" ci chodzi?

A jakie ty chcesz dowody ?
Ma do ciebie przylecieć Obama z tajnymi papierami w rękach, z tłumaczem i pokazać ci co to naprawdę było ? Pokazać ci to na własne oczy?


Wierzyć to wierzę w co innego, a dla mnie to co napisałem np. o Roswell, to jest tylko podejrzenie, i dziwne że tak ukrywają te wszystkie tajne dokumenty jeśli nic tam się nie wydarzyło.

Przy ostatnim akapicie widać jaką masz kulturkę i osobowość. Daruję sobie odpisywanie ci na to zdanie.
_______________________________________

Teraz zacznijmy Mion normalną rozmowę i powiedz mi [jeśli oczywiście chcesz] czemu nie zgadzasz się z moimi podejrzeniami choćby o Roswell? [pytam się w sposób kulturalny, żebyś czasem nie pomyślał sobie ze się irytuję.]

Czyż nie mówię prawdę że podejrzane to jest, ukrywanie dokumentów jeśli uważają że tam w Roswell spadł tylko balon meteorologiczny ?


A jeśli chodzi o istnienie życia poza ziemią, to nie sądzisz że mogło ono powstać na innej planecie tak samo jak na Ziemi? Przecież np na Marsie znaleźli bakterie, a patrząc na tą planetę tam według mnie, są małe szanse by istniało jakiekolwiek życie, a tu jednak. To może na innej planecie były/są lepsze warunki gdzie inne organizmy rozwijały się tak że mają taką technologię i wiedzę, że mogą podróżować po całej galaktyce.

To są tylko moje domysły, które są jedynie Teorią. Lecz w praktyce powstanie organizmów na innej planecie jest bardzo możliwe, patrząc w szczególności na to, że jest tyle planet w Galaktyce i niektóre mają warunki i substancje, dzięki którym może powstać bakteria itd.
__________________
Memciu jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Memciu za ten post: