4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - USA ma UFO szokujace nagranie!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 16-05-2012, 16:36   #57
Memciu
..:: Klubowicz ::..
  
 
Memciu's Avatar
 
Dołączył/a: 10 Dec 2007
Miasto: Olkusz\\//Kraków
Wiek: 33
Postów: 3 909
Tematów: 191
Podziękowań: 2 930
THX'ów: 6 255
Imię: Przemo
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 230 (+)
Memciu 230Memciu 230Memciu 230
Odp: USA ma UFO szokujace nagranie!

[quote=Mion;5053060]
Cytat:
Napisał Memciu Zobacz post
Za "twoja stara" to na jego miejscu ode mnie dostał byś w pape.
Nie zrozum mnie źle ale denerwuje mnie jak ktoś tak nazywa rodziców, w dodatków nie swoich- a nie daj Boże żeby ktoś powiedział hasełko typu "Twoja stara miesza bigos łokciem"....
Sorry, ale jeśli nie szanujesz swoich "rodziców" to chociaż szanuj czyiś, osób które nawet nie znasz.

Ahahhahah, Ty chłopie potrafisz czytać? To już któryś Twój post z kolei z formatu - MEGA FAIL.
Zacznij ogarniać, najwyższa pora.

Kolejno:

"Ja osobiście miłość nie uważam jako stan emocjonalny człowieka, bardziej jako uczucie którego może doznać człowiek."

- To jest jedno i to samo, boże widzisz i nie grzmisz. Skoro nie rozumiesz znaczenia słów, to nie pisz w ogóle, bo Twoje myślenie jest nielogiczne.

Ponadto, wpływowość, nie ma tutaj racji bytu, gdyż cała ta bajka z Roswell to jedna wielka ściema, jak wszystkie te kretyńskie teorie spiskowe, poltergeist, ufo i reszta shitu. To wymysły ludzi, dla których myślenie logiczne gdzieś dawno przepadło, a przejawiają fascynacje czymś co jest tajemnicze i nie do ogarnięcia.
Któryś?
Popatrz na swoje FAIL'E
Jeśli dla ciebie pomyłka w przeczytanym tekście to nie ogarnianie to sorki, niema o czym gadać.

Widać jak właśnie że według ciebie, to tylko ty tu na forum myślisz LOGICZNIE.
Dla ciebie może być nawet bajką że istniejesz, ale mnie nadal nie będzie to obchodzić.
Od jakiegoś dłuższego czasu widać że wypowiadasz się w tematach po to tylko by zwrócić komuś uwagę- byłoby spoko jakbyś jeszcze umiał kulturę w tych tekstach zachować.


Co do tego zdania:
Cytat:
- To jest jedno i to samo, boże widzisz i nie grzmisz. Skoro nie rozumiesz znaczenia słów, to nie pisz w ogóle, bo Twoje myślenie jest nielogiczne.
to przeczytaj sobie ten tekst w tym linku:
Emocje a uczucia


Co do Roswell, moje zdanie znasz a jeśli uważasz że moje myślenie jest nie logiczne, to właśnie widać jak można z tobą rozmawiać na takie tematy. Ja ta uważam bo wiele dokumentów ze śledztwa - które miało być jawne- są tajne do tego czasu. I jestem bardziej przekonany że to tam spadło UFO [niezidentyfikowany obiekt latający, choćby prototyp statku Amerykańców], niż że nic tam się nie wydarzyło i że spadł tam balon meteorologiczny ....


I skończ odnosić się do moich postów bo nie mam ochoty rozmawiać z takim "INTELIGENTNYM" jak ty, który nie ma w sobie za grosz kultury.


The Infamous
Dzieki za zwrócenie uwagi
Chyba za bardzo zmęczony byłem wczoraj że źle przeczytałem. heh

Rob Dire- jeszcze raz sorki

_________________________________________
Co do tematu:

To uważam że musi istnieć jakieś życie pozaziemskie prócz naszego. Wszechświat jest zbyt duży żeby tylko na jednej planecie istniało życie.
Do tego ten nasz Wszechświat się rozszerza więc galaktyki oddalają się od siebie.

I tak jak Matan Zajcev wspomniał o teleportacji, to sądzę że to jest tylko jedyna opcja poznania "bliżej" Wszechświata- oczywiście jeżeli w ogóle jest szansa że można teleportować człowieka ze statkiem, ale to jeszcze daleko do tego, bo jak na razie to udało się przesłać informację kwantową. hehe
Przeprowadzono udaną teleportację!. benchmark.pl
__________________

Last edited by Memciu; 16-05-2012 at 16:43.
Memciu jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Memciu za ten post: