4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - USA ma UFO szokujace nagranie!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 16-05-2012, 12:08   #55
The Infamous
..:: true Member ::..
  
 
Dołączył/a: 10 Apr 2011
Miasto: Rybnik-Świerklany
Wiek: 31
Postów: 1 055
Tematów: 11
Podziękowań: 3 171
THX'ów: 398
Imię: Robert
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 6 (+)
The Infamous 6
Odp: USA ma UFO szokujace nagranie!

[quote=Mion;5053060]
Cytat:
Napisał Memciu Zobacz post
Za "twoja stara" to na jego miejscu ode mnie dostał byś w pape.
Nie zrozum mnie źle ale denerwuje mnie jak ktoś tak nazywa rodziców, w dodatków nie swoich- a nie daj Boże żeby ktoś powiedział hasełko typu "Twoja stara miesza bigos łokciem"....
Sorry, ale jeśli nie szanujesz swoich "rodziców" to chociaż szanuj czyiś, osób które nawet nie znasz.

Ahahhahah, Ty chłopie potrafisz czytać? To już któryś Twój post z kolei z formatu - MEGA FAIL.
Zacznij ogarniać, najwyższa pora.

Kolejno:

"Ja osobiście miłość nie uważam jako stan emocjonalny człowieka, bardziej jako uczucie którego może doznać człowiek."

- To jest jedno i to samo, boże widzisz i nie grzmisz. Skoro nie rozumiesz znaczenia słów, to nie pisz w ogóle, bo Twoje myślenie jest nielogiczne.

Ponadto, wpływowość, nie ma tutaj racji bytu, gdyż cała ta bajka z Roswell to jedna wielka ściema, jak wszystkie te kretyńskie teorie spiskowe, poltergeist, ufo i reszta shitu. To wymysły ludzi, dla których myślenie logiczne gdzieś dawno przepadło, a przejawiają fascynacje czymś co jest tajemnicze i nie do ogarnięcia.
Odnosząc się do ostatniego "akapitu" - moim zdaniem trzeba być kompletnym ignorantem żeby całkowicie negować istnienie innych form życia w tak przeogromnym wszechświecie, którego nawet 1/1000 jeszcze nie poznaliśmy. Teorie spiskowe to druga sprawa, niektórzy są przychylni im, niektórzy nie, biorąc jednak pod uwagę sytuację, która występuje obecnie na świecie nie można ich jednoznacznie odrzucić, to też byłoby płytkie.
Odnoszę wrażenie również że jesteś ateistą, ty musisz mieć wszystko LOGICZNE. Świat jednak niejednokrotnie pokazał nam że nawet w małej części nie rozumiemy wszystkich procesów zachodzących we wszechświecie.
The Infamous jest offline   Reply With Quote
The Infamous dostał 3 podziękowań za ten post.