4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sport Serie A - Temat zbiorczy
Wątek: Sport Serie A - Temat zbiorczy
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 14-05-2012, 20:47   #185
PlejMajStajl
..:: Klubowicz ::..
  
 
PlejMajStajl's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Nov 2009
Miasto: lubelskie
Postów: 2 096
Tematów: 81
Podziękowań: 899
THX'ów: 2 455
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 92 (+)
PlejMajStajl 92

Nagrody Użytkownika

Odp: Serie A - Temat zbiorczy

Z tym zastrzeżonym numerem to jeszcze nie potwierdzone info.. Być może tak zrobią.. W Milanie po odejściu Maldiniego zastrzegli *3* . Wiesz.. Przed nami jeszcze mecz z Napoli - kto wie co będzie później ? być może nowy konrakt ? takiej opcji nie można wykluczyć chociaż ta opcja wydaje mi się mało realna. Alex w tym sezonie .. grzał ławe ewentualnie wchodził na 1 połowe / 15-20min . No a on chce jeszcze grać- systematycznie. . . ; ]

Wspominał o Premiership ... tylko ciekawe jaki klub ? wątpie żeby był to ktoś z górnej części tabeli.. Kiedyś też była mowa o Stanach i o Francji. Ciekawi mnie.

Jak dla mnie .. Bez Alexa to nie będzie już to samo. Nie mogłem się pogodzić z tym jak Trezeguet opuścił Juve.. Z Nedvedem było inaczej bo on zakończył kariere więc z tym się zrobic już nic nie dało. Tutaj będzie życie ze świadomością, że Alex gra dalej w barwach innego klubu...

No ale tego się niestety nie przeskoczy- tak już będzie musiało być ; ]

Niedawno było tez info, że chyba z Realem w sierpniu będą grali i z Barceloną na jakimś tam turnieju tak więc 2 barrrrdzo ciekawe mecze i okazja na sprawdzenie formy.
__________________

Last edited by PlejMajStajl; 14-05-2012 at 20:54.
PlejMajStajl jest offline  
PlejMajStajl dostał 2 podziękowań za ten post.