4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sport Borussia z Pucharem Niemiec, "Lewy" z hat-trickiem
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 13-05-2012, 16:04   #16
Legs Alive!
..:: Klubowicz ::..
  
 
Legs Alive!'s Avatar
 
Dołączył/a: 10 Oct 2008
Miasto: Hoddesdon, Herts (UK)
Wiek: 31
Postów: 1 175
Tematów: 136
Podziękowań: 5 076
THX'ów: 1 971
Imię: Bastian
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 28
Plusów: 14 (+)
Legs Alive! 14
Odwiedź profil Legs Alive! na Facebook Odwiedź profil Legs Alive! na Soundcloud.com Odwiedź profil Legs Alive! na Mixcloud
Odp: Borussia z Pucharem Niemiec, "Lewy" z hat-trickiem

Cytat:
Napisał ndw agroo89 Zobacz post
ja ja ja jaracie sie hat trickirem tylko ze moze zaczał dobrze grac pod koniec sezonu ale w naszej smiesznej reprezentacji nie pokaze pewnie niec a bo po co. Kasa mała? A moze checi by nie nabawic sie kontuzji.

Gratulje bram ae to wciaz drewno
Chłopie odstaw te specyfiki co bierzesz bo ci głowę wyżarły Może warto sięgnąć po jakiś słownik albo wrócić do szkoły?

Typowo polskie - ktoś osiąga sukces to jest debilem lub zerem...

Ostatnie wyniki Barcelony też wytłumaczysz żądzą kasy? A może jak to ująłeś "chęcią, by nie nabawić się kontuzji"? Co to w ogóle znaczy Fana Barcelony pewnie boli, że przegrywa, a to z Realem mistrzostwo kraju, a to z Chelsea półfinał LM. Ten cały Messi tez Argentynie jakiś wielkich zwycięstw nie daje.

Poza tym nawet jeśli nie lubisz Lewandowskiego, ba polskiej reprezentacji, to czemu wypowiadasz się o nim bez żadnego związku? Drewno? Z której strony? Chłopak ustrzelił we wszystkich meczach 30 goli w 47 spotkaniach i żadnego z rzutu karnego jak inni napastnicy z Bundesligi. Ma też mnóstwo asyst, a taki Gomez raptem 3.

Ten facet się rozwija - ma dopiero 23 lata i dopiero po EURO 2012 okaże się co da, a czego nie reprezentacji. Fakt faktem, że inaczej się gra z kolegami z klubu, ale po to są zgrupowania. Pamiętaj, że Polacy dopiero drugi raz grają na ME. Nawet za czasów świetności polskiej piłki nigdy nie awansowaliśmy na ten turniej, a szanse na ćwierćfinał są realne. To będzie historia, więc krytykuj jego i całą reprezentację dopiero po Euro ;/

Last edited by Legs Alive!; 13-05-2012 at 16:09.
Legs Alive! jest offline   Reply With Quote
Legs Alive! dostał 5 podziękowań za ten post.