4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Ciekawe Zjawiska niewyjaśnione, problemy społeczne, anomalie ziemskie
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 10-05-2012, 19:21   #512
The Infamous
..:: true Member ::..
  
 
Dołączył/a: 10 Apr 2011
Miasto: Rybnik-Świerklany
Wiek: 31
Postów: 1 055
Tematów: 11
Podziękowań: 3 171
THX'ów: 398
Imię: Robert
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 6 (+)
The Infamous 6
Odp: Zjawiska niewyjaśnione, problemy społeczne, anomalie ziemskie

Cytat:
Napisał ndw agroo89 Zobacz post
Iran to tykajaca bomba. Obstawiam okres poł roku i USA i Izrael uderza na te instalacje.
Bede to powtarzał bron nuklearna w rekach arabow to katastrofa i destabilizacja pokoju na całym swiecie. Mieli by wtedy swoja swieta wojne.

Popieram USA zniszczyc iran

Nawet nie chce mi się tłumaczyc Tobie tej sprawy, bo wiem że ty masz "swoje" patrzenie na ten świat. Po prostu powiem że jestes kolejnym który dał się łatwo złapać na propagande i manipulację mediów. Po mimo że to amerykanie i izrael zawsze są agresorami w każdej wojnie, zawsze wychodzi że to oni są tymi dobrymi. USA to takie dawne Niemcy, oni tez chcieli podbic ziemie innych, tak samo robią teraz amerykanie, tyle że mają na tyle wszystko w garści że nikt nie uważa ich za zło i każdy im pomaga zamiast się przeciwstawić, tak jak to kraje postawiły się Niemcom. Wyobraź sobie że Polska jest teraz w położeniu Iranu, ty jako Polak wiesz że jesteś niewinny, ale media na całym świecie robią z Ciebie terroryste itd, który zagraża istnieniu ludzkości. Może porównanie głupie, ale to pierwsze skojarzenie które mi przyszło na myśl. W każdym kraju w którym USA "zaprowadza pokój" jest teraz jeden wielki chaos, zamęt, śmierć, rebelia. Patrz: Afganistan, Irak itp itd.
The Infamous jest offline   Reply With Quote
The Infamous dostał 9 podziękowań za ten post.