4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Program Obciążanie komputera
Wątek: Program Obciążanie komputera
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 03-05-2012, 18:44   #14
Marcinkiewicz86
..:: true Member ::..
  
 
Marcinkiewicz86's Avatar
 
Dołączył/a: 04 Mar 2009
Miasto: Poznań
Wiek: 37
Postów: 2 168
Tematów: 9
Podziękowań: 207
THX'ów: 1 974
Imię: Marcin
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 53 (+)
Marcinkiewicz86 53
Odp: Obciążanie komputera

W porzadku, tylko jesli ja swoj procesor podkrecilem o ponad 1 Ghz i temperatura wzrosla moze o 8 stopni w stresie to jesli autor podkreci o 700 Mhz to odrazu mu sie dom spali? Watpie...tego typu procesory z reguly pracuja na bardzo niskich predkociach dalekich do maksymalnych i temperatury tez maja niskie ok 35 stopni..poza tym o czym my mowimy 700 Mhz? Ja nie mowie zeby podkrecac o 2 Ghz zeby osiagnac 4 Ghz na rdzeniu bo nienormalny nie jestem..ale tego typu procesory sa tak skonstruowane ze mozna bez problemu zwiekszyc nieco taktowanie bez zadnych ubocznych okolicznosci.

Poza tym to nie jest forum komputerowe..jak wiesz lepiej to ok..ale tutaj nie chodzi o dyskusje na temat OC tylko poradzenie jak w prosty sposob odciazyc komputer zeby lepiej pracowal przy projektach, w DAW itd..
Ja podalem kilka przykladowych mozliwosci, nikt nie musi z tego korzystac ale zeby cos podwazac to trzeba wiedziec co nieco.. ja nie wiem jaki jest jego procesor jaka temperature osiaga w stresie, ale chociaz probuje pomoc..

A Ty wiesz wszystko doskonale..a zadnej rady konkretniej nie podales wiec troche takie gadanie jakby sie nie mialo co robic bo 3 maja i wszystko zamkniete..

Last edited by Marcinkiewicz86; 03-05-2012 at 18:47.
Marcinkiewicz86 jest offline   Reply With Quote