4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sprzęt Pioneer CDJ-850
Wątek: Sprzęt Pioneer CDJ-850
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 24-04-2012, 09:15   #6
Tomi1992
..:: true Member ::..
  
 
Tomi1992's Avatar
 
Dołączył/a: 05 Sep 2009
Miasto: DE
Postów: 290
Tematów: 56
Podziękowań: 98
THX'ów: 488
Imię: Tomasz
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
Tomi1992 1
Odwiedź profil Tomi1992 na MySpace Odwiedź profil Tomi1992 na Facebook Odwiedź profil Tomi1992 na Soundcloud.com Odwiedź profil Tomi1992 na Mixcloud
Odp: Pioneer CDJ-850

To może ja się wypowim ponieważ mimo chęci kolegi recenzja jest dość skromna.
Jog - nie ma pytań standard topowego modelu ( CDJ 2000 )
Funkcja loop - fajna sprawa jednak przy 1/2 ładnie gubi tempo i trzeba gonić pitchem aby nie zgubił się w tle
Wavevorm - Plus i minus : utwory zgrane na cd bądź USB standardwowo odczytuje bardzo powoli i często gubi wczytany wavevorm podczas zmiany utworu.
Rada: przygotowanie utworów w RecordBox ( punkty cue, wavevorm ) czyta natychmiastowo. Możliwość wyszukiwania utworów po tagach ( nazwa, wykonawca, bpm, gatunek itd )

Funkcja Midi : Kupilem ten sprzęt z myślą o podłączeniu pod traktora. Moje plany zostały zmienione po pierwszym tygodniu po zakupie, niestety mapki dostępne od producenta są kiepskie ( odtwarzacz nie ma płynności użytkowania, wszystko chodzi z opóźnieniem ) może gdyby ktoś się pobawil w reczny mapping doszedł by do idealnego ustawienia.
Dużym minusem jest brak możliwości podłączenia RecordBox-a z odtwarzaczami, byłoby to super wyjście, nie przepadam nosić 40usb stick'ow bądź 2 z 1000 utworów ...

Brak linka - byłoby super ułatwieniem gdyby Pioneer wziął pod uwagę to ze będzie to drugi najlepiej sprzedający się model.

Zastanawiałem się nad zakupem miedzy cdj850 vs 900 i wybrał zdecdowanie ten pierwszy. CDJ900 po za linkiem, dużym wyswietlaczem nie ma niczego co mogłoby przwyzszac funkcjonalnością swojego niższego ranga kolegę. A cena mówi sama za siebie.

Last edited by Tomi1992; 24-04-2012 at 09:18.
Tomi1992 jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Tomi1992 za ten post: