4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sport Podpisali kontrakt na... 18 tysięcy lat!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 23-04-2012, 23:34   #1
h8u
..:: Klubowicz ::..
  
 
Dołączył/a: 09 May 2009
Miasto: BL3
Postów: 838
Tematów: 228
Podziękowań: 785
THX'ów: 2 683
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 11
Imię: Stu
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 28
Plusów: 84 (+)
h8u 84
Podpisali kontrakt na... 18 tysięcy lat!

Wydawać by się mogło, że "takie rzeczy tylko w Polsce", jednak angielski Bolton Wanderers przebił wszystkich. Działacze klubu przedłużyli własnie kontrakt z Gretarem Steinssonem do... 20014 roku. O ponad 18 tysięcy lat!

To efekt błędu, jaki wkradł się w umowę. 30-latek podpisał kontrakt, w myśl którego będzie pobierał 13 tysięcy funtów tygodniowo przez następne... 936 104 tygodnie.
- Na początku klub oferował mi tylko roczne przedłużenie, ale jestem zachwycony, że ostatecznie stanęło na 18 tysiącach lat - mówił Islandczyk.
- Myślę, że zakończę karierę po wygaśnięciu umowy. Będę miał wtedy 18 032 lata, więc to dobry wiek, by zawiesić buty na kołku i pomyśleć o trenowaniu - dodał prawy obrońca.

Działacze też nie tracili dobrego humoru mimo potężnej wpadki, jednak nie poinformowano, jak zamierzają wybrnąć z tej sytuacji. - Kontrakt może wydawać się trochę długi, ale wiele może wydarzyć się przez 18 tysięcy lat - powiedział prezes Boltonu Phil Gartside.

Ale jeśli będzie strzelał bramki takie, jak ta? Może jeszcze mu zaproponują przedłużenie?




Nie jest to pierwsza tego typu sytuacja w Premier League. W 1998 roku przez błąd komputera Sheffield Wednesday zobowiązało się do płacenia Wimowi Jonkowi... 8 888 888 888 funtów dziennie przez dwa lata trwania umowy.

W 2002 roku, przez błędnie wprowadzony kurs wymiany waluty, transfer Massimo Maccarone z Empoli do Middlesbrough opiewać miał na... 15,5 biliona funtów.


źródło: wp.pl
__________________
h8u jest offline  
h8u dostał 4 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents