4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Mała pomoc
Wątek: Mała pomoc
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 23-04-2012, 19:17   #9
Czarny Lulek
..:: Klubowicz ::..
  
 
Czarny Lulek's Avatar
 
Dołączył/a: 22 Nov 2008
Miasto: Manieczki
Postów: 5 727
Tematów: 500
Podziękowań: 9 811
THX'ów: 10 004
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 8
Wzmianek w postach: 4
Oznaczeń w tematach: 6
Plusów: 130 (+)
Czarny Lulek 130Czarny Lulek 130
Odp: Mała pomoc

Wiesz co powiem Ci tak , bo to już Ci proponują Odsłuchy , Interfejsy i ogólnie wyższą szkołę jazdy
Na start zaopatrz się w DAW (czyli sekwencer , w którym utwór będziesz składać). To może być FL Studio , Ableton , Cubase , Studio One lub jeśli masz MACa - Logic.
Biblioteki sampli , bo bez nich łatwo ruszyć Ci nie będzie. Rozejrzyj się po sieci , która firma oferuje paczki pod produkcję bitów HH , napewno coś się znajdzie w przystępnej cenie.
Mówisz , że nudzą Cie 'programy komputerowe' ale zakładam , że nie masz przykładowo w FLu umiejętności pozwalających na produkowane (jeśli się myle to przepraszam i wybacz) , dlatego warto pooglądać tutoriale (na YT ich masa) i zaopatrzyć się w wiedzę teoretyczną , tu na forum jest sporo ciekawych artykułów. Nie rzucaj się od razu na głęboką wodę , wszystko powoli. Jak już poczujesz , że to jest 'ten poziom' wtedy możesz inwestować w klasowy odsłuch i zabawki do studia.
Na początek wystarczy Ci mocny komputer i dobrej jakości słuchawki. Ten 'mixer' , o którym wspominasz w 1 poście raczej nie przyda Ci się na tym etapie (powtarzam - chyba , że masz ogar to przepraszam).
Nie wiem czy trochę nie zboczyłem z tematu , ale tak zinterpretowałem te pytania.
Mam nadzieję , że coś pomogłem , powodzenia !
Czarny Lulek jest offline   Reply With Quote
Czarny Lulek dostał 4 podziękowań za ten post.