4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - IGUANA BosS B-Day Party @ IGUANA - Brzozowa
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 23-04-2012, 11:46   #10
FazZi85
www.fazzi85.blogspot.com
  
 
FazZi85's Avatar
 
Dołączył/a: 16 Jan 2009
Miasto: TSA/RT
Postów: 3 408
Tematów: 527
Podziękowań: 3 651
THX'ów: 2 693
Imię: Przemysław
Wzmianek w postach: 2
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 100 (+)
FazZi85 100FazZi85 100

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil FazZi85 na MySpace Odwiedź profil FazZi85 na Facebook Odwiedź profil FazZi85 na Twitter Odwiedź profil FazZi85 na Youtube Odwiedź profil FazZi85 na Last.fm Odwiedź profil FazZi85 na Soundcloud.com Odwiedź profil FazZi85 na Mixcloud
DiscoPolo Odp: IGUANA BosS B-Day Party @ IGUANA - Brzozowa

Buła rozumiem Twoje rozczarowanie, jednak weź pod uwagę że jesteś/my mniejszością, bo imprezę robi się dla większości ludzi. Jednak wnioskuję że Twoja wypowiedź dotyczy się raczej imprezy z panem z załącznika powyżej. (ps. jestem ciekaw czyj był to pomysł)
Zresztą inaczej byś myślał jakbyś miał swój własny lokal, bo prowadzić klub to też trzeba umieć.
np: na imprezie ostatkowej ludzie i tak będą, wiec po co zapraszać jakąś gwiazdę/gościa specjalnego? Jednak jak konkurencja zaprasza kogoś to automatycznie też jesteś zmuszony do zaproszenia kogoś może lepszego ewentualnie odpuszczasz.

stary dowcip: Dlaczego gmach sejmu jest okrągły? - a widziałeś kiedyś kwadratowy cyrk?

Jak masz jakiś pomysł na imprezę to możesz śmiało napisać na maila do klubu.

A w Tym temacie jest informacja o imprezie która ma być 03.05.2012 (czwartek) także myślę że LU. jest dość ciekawy

w końcu będzie Edy z 139 którego już przeszło rok temu oczekiwałem.
oraz kolejny raz człowiek 'energiczna galareta' czyli Maniana, pamiętam jak na maratoonie ładnie wszystkich obudził i na parkiecie zrobiło się grubo

K-Tronic @ dokładnie masz rację, będzie ciasno w kanciapie oraz przy konsoli
__________________

Last edited by FazZi85; 23-04-2012 at 11:48.
FazZi85 jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali FazZi85 za ten post: