4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Świętokrzyskie Club Milano (Baćkowice)
Wątek: Świętokrzyskie Club Milano (Baćkowice)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 09-04-2012, 23:58   #19
mgrudzien35
..:: junior Member ::..
  
 
Dołączył/a: 19 Jun 2011
Miasto: Świętokrzyskie
Postów: 98
Tematów: 6
Podziękowań: 112
THX'ów: 86
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
mgrudzien35 1
Odp: Club Milano (Baćkowice)

To może teraz mała aktualizacja tematu...
Po że tak powiem stałym bywaniu w klubie stwierdzam:
- Wchodzą jak popadnie, dzieci, młodzi, starsi
- Ochrona ok, dymy uspokajane w przeciągu chwili i awanturników do "pokoiku"- wiadomo po co.
- Ludzi przychodzący że tak powiem dzielą się na 2 grupy:
*większość przychodzi po to aby dostać wipe*dol albo by komuś spuścić wpier*dol,
* pozostała część to Ci którzy jakoś chcieli by się wybawić-kuźwa!!
- Te Paniusie o których wyżej wspomniano...nie jest tak źle to ujdzie bo nie chce ta to możesz następną...
- Odnośnie palenia ochrona zwraca uwagę aby palić w "palarni" a zdarza się nawet przypadek że gdy upominają gościa z 3-4 razy a ten znów na salę z szlugą to wylatuje z imprezy...
Co do alkoholu to ostatnio już nie zwracają tak na to uwagi, butelki porzucane, porozbijane szkła, to na dużej sali "DISCO"
- Ogólnie dużo ale to dużo ludzi napier**ielonych w 3 du*y szukających ''szczęścia''

Teraz odnośnie dzisiejszego występu Tomasza Niecika
-Tak wyszedłem po 30min.- jak większość znajomych
Po 1 "tancerze'' o ile można ich tak nazwać z całym szacunkiem 1-den z nich tańczył na odwal się, tak jakby wcale nie miał ochoty, ruchy obu- było ich 2 a 3 łącznie z Tomkiem więc ruchy nie wyrównane jeden wcześniej drugi później a jeszcze później 3-ci :p
Miałem to nagrać ale widzę że sporo osób spod sceny to robiło więc chyba nie będzie problemu wygrzebać to w necie.
2- fail z mikrofonem, w pewnym momencie podano Tomkowi 2-gi mikrofon, na którym już było słychać jego głos a nie tylko piosenkę z odtwarzacza- to pewnie też się komuś nagrało...
3. Z 50 płyt wywalonych publice "wypalanych" z tego co mi się w oczy rzuciło- nie wiem po co jak można na necie znaleźć jego piosenki.
Z całym szacunkiem do Tomka Niecika ale powinien nad tymi błędami trochę popracować, chociaż nad wyrównaniem tańca.
Pora zobaczyć co się dzieje na Iguanie, Państwu z Milana na razie podziękujemy.
Edit//
A zapomniałem ceny biletów:
20zł jak jest koncert,
Wcześniej piątki za free- zwykłe dyskoteki bez zespołów
Później po 5zł a teraz po 10 a zespołu jak nie było tak nie ma, czy czasem im się w główkach nie popier**ieliło?

Last edited by mgrudzien35; 10-04-2012 at 00:07. Powód: Poprawka
mgrudzien35 jest offline   Reply With Quote