4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Auto za ok 10 tys zł.- Diesel
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 06-04-2012, 11:56   #20
Memciu
..:: Klubowicz ::..
  
 
Memciu's Avatar
 
Dołączył/a: 10 Dec 2007
Miasto: Olkusz\\//Kraków
Wiek: 33
Postów: 3 909
Tematów: 191
Podziękowań: 2 930
THX'ów: 6 255
Imię: Przemo
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 230 (+)
Memciu 230Memciu 230Memciu 230
Odp: Auto za ok 10 tys zł.- Diesel

Cytat:
Napisał Microtek Zobacz post
Rok temu miałem podobny problem ze znalezieniem samochodu, szukałem, szukałem.. i wybrałem golfa 4. 1.9 tdi kombiak 115 km skrzynia 6 stopniowa. Szukałem auta kawał czasu, aż udało się kupić. Przez cały rok nie dołożyłem do auta ani 1 zł (oprócz wymiany rozrządu, co jest podstawą) , dwa dni temu robiłem przegląd ( nie załatwiałem) i wszystko jest w bardzo dobrym stanie, zero luzów, stuków, czy innych szwanków a przez ten rok zrobiłem ok 40 tyś. km. Tak w ogóle poza tematem.. Wiekszosc ludzi zalatwia przeglad samochodu,.. Daniwniej tez za tym bylem, ale jak jednak pojedziesz do tego przeglądu to przynajmniej masz pewnosc ze wszystko sprawne itd (przynajmniej w moim wypadku)..

Także jak bys wycelował w golfa, to by źle nie było jeszcze jak bys trafił na takiego jak mi sie udalo.. Przed zakupem oglądałem setki aut, także moja rada jest taka, nie napalaj się od razu na coś, tylko pojezdzij, poszukaj a na pewno na cos trafisz
Jakie śr. spalanie masz w tym golfie ?


Planuję kupić pewne auto i dlatego przy zakupie będzie ze mną dobry mechanik, nie chcę się wkopać w jakiś wynalazek.
__________________
Memciu jest offline