4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Weird
Wątek: Weird
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 25-03-2012, 16:55   #1
Weird
..:: Świeżak ::..
  
 
Dołączył/a: 25 Mar 2012
Miasto: Pod Lasem
Postów: 1
Tematów: 1
Podziękowań: 2
'Thanks' : 2 w 1 Poście
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
Weird 1
Wink Weird

Witam wszystkich klubowiczów!

Jestem trochę nietypowym, nowym członkiem tego forum, ale mam nadzieję, że przyjmiecie mnie w Wasze progi.
Nietypowy z tego względu, że mam już swoje latka, a ze względu na to, że dopiero od niedawna uczestniczę w życiu społecznym w większym stopniu i próbuję ułożyć teraz swoje życie, to jestem trochę dziwny, "niesprecyzowany", niezdecydowany, zdezorientowany (to takie ładne słowa oznaczające chroniczny niedorozwój)... W związku z powyższym, jak kolega, który napisał posta powitalnego przede mną, wolałbym nie zdradzać swego wieku, by nie zmylić potencjalnych piszących odpowiedzi lub priv'y dotyczące kwestii matrymonialnych i innych niestosownych, bądz tez stosownych nawet...
Co do zainteresowań muzycznych, trudno określić - rzadko są dni, ale są, gdy chcę posłuchać czegoś klasycznego, orkiestrowego (ale takiego "z życiem"), chillout'owego albo trance'owego, ale są i takie, kiedy wstrząsa mną dubstep, a w górę wykopuje jumpstyle. Najbardziej lubię w "kawałkach" motywy 8-miobitowe, czasami lubię też hardcore'ową jazdę jak też muzykę ludową lub z "dawnych" lat, także jak sami widzicie, dziwny ze mnie reprezentant cywilizacji ziemskiej.
Mam nadzieję, że nie odstraszyłem, czy też ostatecznie jako staruszek nie zniesmaczyłem Was swoją postawą i autoprezentacją
Dodam jeszcze, że mam różową sprężynkę...

Pozdrawiam wszystkich odważnych
Weird jest offline  
Weird dostał 2 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents