4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sport Skra z Zenitem w wielkim finale!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 17-03-2012, 18:59   #1
mrhenio
..:: Klubowicz ::..
  
 
mrhenio's Avatar
 
Dołączył/a: 16 Jan 2007
Miasto: Kartuzy
Wiek: 36
Postów: 570
Tematów: 124
Podziękowań: 340
THX'ów: 686
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 8
Plusów: 40 (+)
mrhenio 40
Skra z Zenitem w wielkim finale!

W drugim właśnie zakończonym półfinale Zenit ograł 3:1 Trentino. Wcześniej Skra nie bez problemów pokonała 3:0 Arkas Izmir. Tym samym jutro Skra po raz pierwszy w historii zagra w finale Ligi Mistrzów, a przeciwnikiem będzie właśnie Zenit Kazań. Warto dodać że Michajłow zakończył spotkanie asem... a poza tym grał mecz na poziomie najwyzszej klasy światowej.

A teraz tak mniej oficjlanie

Jeżeli Skra jutro zagra to samo co dzisiaj z Arkisem, to Zenit "przejedzie" się po nich jak Kliczko po Adamku. Jestem wielkim fanem sportu, oczywiscie będę kibicować naszym, ale patrząc obiektywnie na oba dzisiejsze półfinały, no to Zenit grał jak z nut, niesamowity poziom, to była poezja, czysta przyjemność taki mecz oglądać. Skra wygrała co prawda, ale nie grała na swoim poziomie, mam nadzieję że jutro wyjdą i zagrają lepiej, bo jeśli nie, no to jak pisałem.... Zenit nas rozjedzie...

Jakie jest wasze zdanie na ten temat? jakie szanse ma Skra z tak grającym Zenitem?
__________________
mrhenio jest offline  
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents