4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Inne Jak dobrze kupic używane auto ?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 03-03-2012, 09:04   #3
Microtek
..:: Klubowicz ::..
  
 
Microtek's Avatar
 
Dołączył/a: 03 Jan 2008
Miasto: Mielec
Postów: 1 173
Tematów: 87
Podziękowań: 1 944
THX'ów: 729
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 67 (+)
Microtek 67
Odp: Jak dobrze kupic używane auto ?

Zależy w jakim przedziale cenowym kupujesz? ja jak kupowałem swoje, golf 4, patrzelm w szczegolnosci na silnik, jak pali, czy bardzo do telepie podczas palenia, jak długo kręci itp. znaki korozji szczególnie jak otworzysz drzwi to w tym kąciku na dole ok zawiasów, nadkola (czasami auto kupisz po pieniądzach, łądnie wyczyszczone a okaze się ze to powodzian, jak się tak prawie naciąłem). Dalem za swojego 14 tys, dlatego szukałem samochodu 3 miesiące,.. nie chcialem wtopic tyle kasy w byle co. Przede wszystkim jak bedzie3sz szukal to nie napalaj sie na peirwsza lepsza okazje, pojezdzij, poogladaj inne i wkoncu decyduj. W szczegolnosci jak kupujesz przez allegro :D na zdjeciach wszystko ladne piekne a jak pojedziesz zobaczyc tostoi kupa zlomu i ktos chce za to nei wiaodomo ile kasy. Jak kupujesz cos za mniejsza kwote 2-4 tysiące, jak to sie mowi aby jezdzilo" to tez w miare szukaj takich rzeczy, wiadomo ze sa to juz starsze samochody i nie kupisz kto wie czego, ale czasami trafi sie ktos, kto naprawde dbal i szanowal samochod. Takie moje rady.. ja juz sie poddawalem jak szukalem auta.. :D
Microtek jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Microtek za ten post: